آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3147
تاریخ انتشار : 28 آبان 1390 11:2
تعداد بازدید : 382

رييس اتاق بازرگاني تهران:

اقتصاد كشور بايد به سمت سرمايه گذاري و اشتغال حركت كند

با توجه به اينكه ايران از نظر سرمايه مالي و نيروي انساني هيچ مشكلي ندارد بايد فضاي اقتصادي كشور نيز در جهت افزايش سرمايه گذاري و در نتيجه اشتغالزايي حركت كند.

ایسنا- يحيي آل‌اسحاق رييس اتاق بازرگاني، صنايع و معادن تهران درباره چگونگي بهبود وضعيت اشتغال در كشور اظهار داشت: بهترين راه حل براي اشتغال كشور بهبود فضاي كسب و كار است به گونه‌اي كه سرمايه‌گذاري در چنين فضايي امكان‌پذير باشد. وي ادامه داد: با بهبود فضاي كسب و كار كشور، بهره‌وري، سرمايه گذاري و انگيزه براي اشتغال فراهم مي‌شود. عمده بحث مربوط به فضاي كسب و كار كشور وضعيت كنوني آن است. آل‌اسحاق با بيان اينكه فضاي كسب و كار در هر كشوري شاخص‌هاي متفاوتي دارد، گفت: به طور كلي اگر فضا براي كسب و كار در كشور فراهم شود، اهداف اشتغال و تحقق 5/2 ميليون شغل در سال جاري با توجه به فضاي بالقوه‌ موجود در كشور فراهم مي‌شود.
رييس اتاق بازرگاني، صنايع و معادن تهران كشور تصريح كرد: در ايران نه از نظر منابع مالي و نه از نظر منابع نيروي انساني، پروژه‌اي و سقف كار موجود در كشور هيچ مشكلي وجود ندارد و تنها بايد فضاي حركت اقتصاد به سمت اشتغالزايي و سرمايه‌گذاري را بهبود بخشيد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :