آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3149
تاریخ انتشار : 28 آبان 1390 11:5
تعداد بازدید : 546

هشتمین نمایشگاه فناوری اطلاعات یزد پایان یافت

هشتمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان یزد که 22 آبان ماه با حضور 50 شرکت داخلی و خارجی برگزار شد، روز گذشته به کار خود پایان داد.

فناوران- حمیدرضا کریم‌نژاد، نایب‌رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان یزد با بیان اینکه استقبال از هشتمین نمایشگاه فناوری اطلاعات یزد بسیار چشمگیر بود، گفت: ویژگی شاخص این نمایشگاه حضور دولت الکترونیکی بود که بسیار مورد توجه بازدیدکنندگان و شرکت‌های حاضر در نمایشگاه قرار گرفت.
وی افزود: این نمایشگاه در وسعت 7 هزار متر مربع و شامل بیش از 100 غرفه از شرکت‌های داخلی و خارجی در زمینه صنعت IT بود.
وی اضافه کرد: جدیدترین محصولات در زمینه کامپیوتر، موبایل، دولت الکترونیکی، ماشین‌های اداری و سیستم‌های امنیتی در نمایشگاه فناوری اطلاعات یزد به نمایش در‌آمد.
کریم‌نژاد با بیان اینکه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای یزد سه سال پیاپی مجری این نمایشگاه بوده است،گفت: مسوولان نظام صنفی رایانه‌ای  در این سه سال تمام تلاش خود را کرده‌اند تا نمایشگاه فناوری اطلاعات یزد از سطح کمی و کیفی بالایی برخوردار باشد.
وی در ادامه با اشاره به تداخل نمایشگاه تلکام و نمایشگاه فناوری اطلاعات یزد افزود: همزمان شدن برگزاری این دو نمایشگاه مشکل زیادی به وجود نیاورد ولی خیلی بهتراست که این دو نمایشگاه باهم تداخل نداشته باشند؛ زیرا برخی از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه یزد از تهران هستند.
نایب‌رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای یزد گفت: این نمایشگاه معمولا مهر  یا آبان ماه برگزار می‌شود، زیرا شرایط آب و هوایی بهتر است.
وی افزود: نمایشگاه فناوری اطلاعات یزد یک سال اردیبهشت ماه برگزار شد که به علت گرمای هوا از تعداد بازدیدکنندگان آن به شدت کاسته شد از آن زمان به بعد فصل پاییز برای این نمایشگاه انتخاب شد ولی تاریخ و روز قطعی آن در تقویم نمایشگاه ثبت نشده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :