آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3161
تاریخ انتشار : 28 آبان 1390 11:33
تعداد بازدید : 781

در بیست‌وهفتمین نمایشگاه ایران‌تلکام

نوکیا گوشی های سیمبیان بل را معرفی کرد

در نمایشگاه ایران تلکام 2011 شرکت نوکیا از گوشی های مبتنی بر سیستم عامل سیمبیان نسخه Belle رونمایی کرد.

فناوران- نوکیا علاوه بر گوشی‌های سیمبیان Belle، ایستگاه‌هایی برای معرفی گوشی N9، بخش فناوریNFC، گوشی‌های سری سیمبیان  Belle، خبرنامه و وبلاگ گفت‌وگوی نوکیا و خدمات پس از فروش
(Nokia Care) برای بازدیدکنندگان در غرفه خود مهیا کرد.
فروهر فروتن، مدیرکل نوکیا در ایران در این نمایشگاه گفت: این فرصت بسیار خوبی برای ماست که در ارتباط مستقیم با کاربران خودمان قرار گیریم و این شانس را داشته باشیم تا ضمن ارایه محصولات و خدمات بومی خود از بازخوردهای آنها به‌طور مستقیم بهره‌مند شویم. ما از این حضور در نمایشگاه تلکام بسیار خوشحال هستیم.
یکی از  تمرکزهای مهم نوکیا در این نمایشگاه ارایه سری گوشی‌های سیمبیان بل است. این گوشی‌ها علاوه بر در اختیار داشتن یک سیستم‌عامل با واسط کاربری سریع و راحت از فناوری NFC نیز برخوردارند.
ترودی گایلاند، مدیر برنامه‌ها و رسته‌های نوکیا در آفریقا و خاورمیانه با حضور خود در غرفه نوکیا و ارایه عملکرد این گوشی‌ها برای بازدیدکنندگان گفت: سیمبیان، سیستم‌عاملی است که بخش مهمی از سبد محصولات نوکیا را حمایت می‌کند. این سیستم‌عامل در بسیاری از بازارهای دنیا از جمله ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است. بعد از symbian^3 و به‌روزرسانی آن به سیمبیان آنا نسخه بعدی این سیستم‌عامل، بل است که تجربه کاربری بسیار متفاوتی را برای کاربران
 فراهم می‌کند.
وی در ادامه گفت: داشتن شش صفحه اصلی، امکان شخصی‌سازی این صفحات با ابزارهای مختلف و جابه‌جایی آنها، نوار بالای صفحه که با حرکت دست به‌راحتی به پایین باز می‌شود و امکان برخی تنظیمات متداول را به سرعت فراهم می‌کند فقط بخشی از ویژگی‌های دوست‌داشتنی این نسخه از سیمبیان است.
این نسخه هم‌اکنون روی گوشی‌های 701، 700 و 603 نوکیا نصب است و در آینده نزدیک برای گوشی‌های دیگری که مجهز به سیمبیان آنا هستند، به‌روزرسانی می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :