آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3196
تاریخ انتشار : 29 آبان 1390 8:45
تعداد بازدید : 4468

مدیران شرکت هونوپرداز در نشستی خبری مزایای خرید اینترنتی با استفاده از کوپن تخفیف را تشریح کردند

خرید اینترنتی با کوپن تخفیف

این روزها تجارت الکترونیکی و مزایای استفاده از آن بر هیچ کس پوشیده نیست. در حال حاضر بسیاری از شرکت ها در جهان به این تجارت روی آورده و توانسته اند در مدت زمان کوتاهی به درآمدهای چشمگیری دست یابند. در کشور ما نیز شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت دارند و هر روز برتعداد آنها افزوده می شود. یکی از شاخه های تجارت الکترونیکی که چندی است مورد توجه افراد نکته سنج قرار گرفته، فروش خدمات صاحبان کسب وکار با استفاده از کوپن تخفیف است. این گونه که شرکت های خدماتی از طریق قرارداد با یک فروشگاه آنلاین، محصولات و خدمات خود را با تخفیف معرفی کرده و فروشگاه های آنلاین با ارسال ایمیل به کاربرانش، مشتریان بسیاری را برای آنها جذب می کنند. شرکت نرم افزاری هونوپرداز از جمله شرکت هایی است که به تازگی با راه اندازی فروشگاه آنلاین بایکس فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است که روز گذشته در نشستی خبری نوع فعالیتش را تشریح کرد.

فخری زارع

خرید آنلاین با نصف قیمت
مسعود  طباطبایی، مدیرعامل شرکت هونوپرداز با بیان اینکه سایت بایکس در واقع کوپن تخفیف به کاربران ارایه می‌دهد، می‌گوید: این طرح که برگرفته از سایت  group un آمریکاست پدیده جدیدی در دنیای اینترنت بوده و سبک خاصی در دنیای تجارت الکترونیکی ایجاد کرده است.
وی می‌افزاید: بایکس یک فروشگاه آنلاین است که تخصص آن فروش خدمات یا کالاست. در بایکس از روشی جدید برای فروش محصول استفاده می‌شود؛ روشی که به صاحبان کالا اطمینان می‌دهد چه تعداد مشتری در چه زمانی محصول آنها را خریداری می‌کنند.
وی اضافه می‌کند: پس از بررسی بازار کشور و شناسایی نقاط قوت و ضعف آن، نرم افزار مورد نیاز این طرح را تولید کرده‌ایم و از امروز فعالیت خود را آغاز می‌کنیم.
طباطبایی با بیان اینکه کار  شرکت  هونو پرداز گرفتن تخفیف از صاحبان کسب‌وکار و ارایه آن با قیمت کمتری به کاربران است، می‌‌گوید: روش کار به این صورت است که صاحبان کسب و کار به جای روش‌های سنتی تبلیغات، از طریق سایت ما محصول خود را به فروش می‌رسانند.در واقع آنها به مشتریان اینترنتی بین 50 تا 90 درصد تخفیف می‌دهند و ما در قبال آن تعداد مشخصی مشتری به آنها معرفی می‌کنیم.
وی اضافه می‌کند: در این گونه سایت‌ها اعضایی که عضو می‌شوند به دنبال تخفیف هستند. کاربرانی که در سایت بایکس ثبت نام کنند روزانه یک ایمیل دریافت می‌کنند که در آن خدماتی که تخفیف خورده‌اند معرفی می‌شود. به طور مثال رستورانی با شرکت ما قرارداد می‌بندد که 50 درصد روی غذاهای خود تخفیف دهد. این امر از طریق ایمیل به کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده‌اند اطلاع‌رسانی می‌شود و به مشتریان علاقه‌مند کوپن تخفیف داده خواهد شد.

انواع روش‌های پرداخت
مدیرعامل شرکت هونو پرداز در ادامه می‌افزاید: سه روش برای پرداخت وجه از مشتریان در نظر گرفته‌ایم.پرداخت الکترونیکی، پرداخت در محل به صورت نقدی و پرداخت توسط کارت که برای پرداخت الکترونیکی با بانک پارسیان و سامان
 قرارداد بسته‌ایم.
وی ادامه می‌دهد: صاحبان کسب و کار در قبال معرفی و فروش محصولات‌شان از طریق سایت بایکس بخشی از درآمد ناشی از فروش خود را به ما  پرداخت می‌کنند. این اقدام برای صاحبان مشاغل مزیت‌های زیادی دارد. زیرا  هم محصولات آنها تبلیغ می‌شود و هم مطمئن هستند که ما تمام تلاش خود را برای فروش محصولات آنها
خواهیم کرد.

تخفیف آنلاین، ترویج تجارت الکترونیکی
مسعود طباطبایی با بیان اینکه باید به تدریج فرهنگ تجارت الکترونیکی را در جامعه پیاده کنیم، می‌گوید: مهم‌ترین رسالت ما فرهنگ‌سازی در زمینه تجارت الکترونیکی است. در مورد تجارت الکترونیکی تاکنون صحبت‌های زیادی شده است ولی متاسفانه مردم هنوز به آن اعتماد لازم را ندارند.
وی اضافه می‌کند: من معتقدم ایده تخفیف آنلاین به مردم انگیزه می‌دهد تا تجارت الکترونیکی را
تجربه کنند.
طباطبایی می‌افزاید: شرکت‌هایی که در سطح جهانی این کار را انجام می‌دهند دارای درآمدهای بسیاری هستند.این امر نشان می‌دهد که ارایه کوپن تخفیف کالا از طریق اینترنت در کشور ما نیز به تدریج خواهان پیدا خواهد کرد.

اهداف و برنامه‌ها
وی در مورد اهداف مهم فعالیت شرکت می‌گوید: این نوع تجارت به صاحبان کسب وکار کمک می‌کند تا کارشان رونق پیدا کند، از طرفی مردم نیز از خدمات با قیمت مناسب بهره‌مند خواهند شد.
طباطبایی با بیان اینکه فعالیت شرکت را در سه فاز برنامه‌ریزی کرده‌ایم، می‌گوید: نخستین گام ارایه کوپن تخفیف از طریق وب سایت اینترنتی است ولی با روی کار آمدن اپراتور سوم و توسعه زیرساخت‌های تلفن همراه از طریق موبایل این خدمات را ارایه خواهیم داد. برنامه سوم نیز به زودی اعلام می‌شود.
وی با اشاره به تعداد کاربران اینترنت در تهران می‌گوید: در حال حاضر طبق آمار رسمی 7 میلیون کاربر اینترنت در تهران  و 24 میلیون کاربر اینترنت در کل کشور داریم که ما فعالیت خود را با در نظر گرفتن 7 میلیون کاربر اینترنت در تهران شروع کرده‌ایم و به تدریج هر یک ماه یک شهر را افتتاح خواهیم کرد. 
طباطبایی با بیان اینکه شرکت در چهار سال نخست به دنبال سود نیست، می‌گوید: ما  تمام تلاش خود را می‌کنیم تا فرهنگ استفاده از کوپن تخفیف مانند سایر کشورها گسترش پیدا کند و برنامه‌مان این است که همه استان‌ها را در چهار سال آینده
فعال کنیم.
وی در مورد خدماتی که شامل حال تخفیف می‌شوند، می‌گوید: خدمات گردشگری و جهانگردی، ورزش، سلامتی و زیبایی، آموزش، توریسم و غیره شامل این تخفیف هستند. در مجموع بایکس تمام فعالیت‌های خدماتی را  پوشش می‌دهد و ما پیش‌بینی می‌کنیم در ماه اول صد هزار نفر عضو داشته باشیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :