fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 3203
  تاریخ انتشار : 29 آبان 1390 9:0
  تعداد بازدید : 506

  فرهنگ لغت فناوری اطلاعات تدوین می شود

  بنیانگذار موسسه ملی زبان با تاکید بر استفاده از ابزار فناوری اطلاعات در آموزش زبان های خارجی از راه اندازی فرهنگ لغت فناوری اطلاعات و نیز آموزش الکترونیکی زبان خارجه به عنوان برنامه های در دست اقدام خبر داد.

  فناوران-- عباس حری با تاکید بر اصلاح ساختار آموزشی و تدوین کتب یادگیری زبان انگلیسی و دیگر زبان‌های خارجی و حرکت به سمت فناوری اطلاعات و ارتباطات افزود: طی 10 سال اخیر فناوری اطلاعات تمامی جنبه‌های زندگی بشر را تغییر داده و آینده آموزشگاه‌های زبان خارجه نیز در ایران باید در این جهت باشد.
  وی با بیان اینکه تطبیق فناوری اطلاعات با کتب آموزشی از جمله مسایلی است که باید به آن توجه شود، گفت: با کمک فناوری اطلاعات می‌توان زمان آموزش را کاهش داد.
  حری فناوری اطلاعات را بستر مناسبی برای آموزش و یادگیری زبان‌های خارجی عنوان کرد و گفت: در این راستا موسسه ملی زبان تدوین فرهنگ لغت فناوری اطلاعات را در دستور کار قرار داده است.
   بنیانگذار موسسه ملی زبان ارتقای سطح آموزشی و تاثیر آن در یادگیری و نیز سرعت دادن به امر یادگیری را از جمله مزایای به کارگیری فناوری اطلاعات برشمرد و گفت: از دیگر برنامه‌های این موسسه حرکت به سمت آموزش الکترونیکی زبان انگلیسی است تا با کمک ابزارهای فناوری در آموزش و با صرف کمترین زمان و هزینه بتوان افراد جامعه را با دیگر متون آشنا کرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :