آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3208
تاریخ انتشار : 29 آبان 1390 9:16
تعداد بازدید : 1230

مراسم کودکان امید سامسونگ همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی برگزار شد

یار مهربان دیجیتالی

شرکت سامسونگ با هدف ایجاد علاقه به فرهنگ کتابخوانی و پرورش خلاقیت در میان کودکان، طرحی با نام کودکان امید را اجرا کرد که طی آن این شرکت به حمایت از سازمان های غیردولتی فعال در امور مرتبط با آموزش کودکان پرداخته، منابع مورد نیاز برای به اجرا گذاردن این طرح را تامین کرد.

فناوران - آرزوهای کودکی لبریز از امید است. با ترغیب کودکان به کتابخوانی و افزایش میزان آگاهی‌شان نسبت به دنیای اطراف، توانایی دستیابی به امیدها و آرزهای‌شان را به آنها هدیه خواهیم کرد. طرح کودکان امید سامسونگ، که به شکل خورجین‌های کتاب در پنج شهر تهران، مشهد، رشت، همدان و بندرعباس، میان کودکان تبادل می‌شود، هم اکنون وارد مرحله جدید می‌شود.به این ترتیب، در تاریخ 26 آبان ماه، همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی و با حمایت شرکت سامسونگ مراسمی به منظور مرور فعالیت‌ها و قدردانی از زحمات صورت گرفته برگزار شد. طی این مراسم همچنین، به ارتقای مهارت‌های والدین برای مشارکت با کودکان در انجام فعالیت‌هایی نظیر کتابخوانی و داستان‌نویسی پرداخته شد و با اهدای هدایایی حاوی داستان‌های شنیداری، بار دیگر کودکان با پدیده‌ کتاب‌های گویا آشنا شدند.
مهمان ویژه این مراسم لیلی رشیدی، هنرمند ایرانی تلویزیون و سینما (از همکاران طرح کودکان امید) بود که داستان یک ضرب‌المثل را از کتاب برای حضار خواند.
بر اساس این گزارش، کتابخانه‌های دیجیتال، فرصت جدیدی برای آشنایی کودکان با فرهنگ ایران را فراهم می‌آورد. اکنون از طریق پخش‌کننده‌های صوتی سامسونگ این کودکان می‌توانند کتاب‌های شنیداری را که سال‌ها پیش به دنیای ادبیات ایران پانهادند، تجربه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :