آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 32663
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1392 12:14
تعداد بازدید : 542

تشکیل جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به ریاست واعظی

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات دیروز با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم و به عنوان رییس این کمیسیون تشکیل جلسه داد.

فناوران- یکصد و هفتاد و دومین جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات کشور دیروز یک‌شنبه با حضور وزیر جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان رییس این کمیسیون برگزار شد که در این جلسه بررسی موضوعات مرتبط با تنظیم مقررات ارتباطات کشور در دستور کار قرار گرفت. در این جلسه که برای نخستین بار با حضور محمود واعظی برگزار شد، مقرر شد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ساز و کار ارزیابی جامع کیفی اپراتورهای ارتباطی و مخابراتی را تدوین و به تصویب کمیسیون تنظیم مقررات برساند.
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات (ریيس)، معاون وزير و ریيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي (دبير)، نماينده وزارت امور اقتصادي و دارايي، نماینده وزیر علوم تحقیقات و فناوری و پنج نفر صاحب‌نظر مرتبط در امور ارتباطات و فناوری اطلاعات با پيشنهاد وزير ارتباطات و فناوری اطلاعات و تصويب هيات وزيران تشکیل شده است.

عضویت وزیر ارتباطات در 3 کمیسیون دایمی ‌دولت
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات براساس موافقت هیات وزیران مبنی بر اصلاح ماده (6) آیین‌نامه داخلی به عضویت کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک، کمیسیون امور زیربنایی و کمیسیون علمی، تحقیقاتی و فناوری درآمد.
با توجه به موافقت هیات وزیران، کمیسیون‌های دایمی‌ هیات دولت شامل کمیسیون اقتصاد، کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک، کمیسیون فرهنگی، کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست، کمیسیون لوایح، کمیسیون سیاسی - دفاعی و کمیسیون علمی، تحقیقاتی و فناوری تشکیل خواهند شد؛ بر این اساس دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عضو کمیسیون‌های امور اجتماعی و دولت الکترونیک، امور زیربنایی و کمیسیون علمی، تحقیقاتی و فناوری می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :