آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 32664
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1392 12:16
تعداد بازدید : 674

آغاز عرضه تلویزیون های OLED منحنی ال جی از بازار اروپا

تلویزیون های خارق العاده OLED منحنی ابتدا در بازار آلمان و سپس در کشورهای دیگر عرضه می شود.

فناوران- ال‌جی الکترونیکس دیروز اعلام کرد که تلویزیون OLED منحنی‌ مدل 55EA9800 در بازار آلمان عرضه می‌شود و به این ترتیب ال‌جی نخستین سازنده تلویزیونی است که فناوری تلویزیون‌های پیشرفته OLED را به مشتریان اروپایی ارایه می‌کند. تلویزیون‌های OLED منحنی از همین هفته در فروشگاه‌های منتخب سرتاسر این کشور به فروش می‌رسد و در سه ماهه چهارم در دیگر بازارهای اروپایی عرضه می‌شود.
تلویزیون OLED منحنی ال‌جی، با برخورداری از نمایشگر منحنی ظریف و فناوری WRGB OLED خود ال‌جی، کیفیت تصویری بالایی ایجاد می‌کند. این تلویزیون در زمینه طراحی جایزه بهترین بهترین‌ها را ازRed Dot گرفته است. علاوه بر این تلویزیون پیشرفته ال‌جی نخستین تلویزیون OLED در دنیاست که گواهی تایید THX را دریافت کرده است.
تلویزیون OLED منحنی در یک همایش ویژه و توسط یکی از فروشندگان نامی لوازم الکترونیکی به نام HIFI Profis در فرانکفورت عرضه می‌شود. این تلویزیون در آلمان با قیمت پیشنهادی هشت هزار و ۹۹۹ یورور به فروش می‌رسد. قیمت این محصول در دیگر بازارهای اروپایی در زمان عرضه اعلام خواهد شد.
طبق ارزیابی‌های شرکت DisplaySearch، اروپا ۳۰ درصد از بازار تلویزیون‌های OLED جهان را تا سال ۲۰۱۷ به خود اختصاص می‌دهد. این شرکت تحقیقاتی تخمین زده است که تقاضای جهانی برای تلویزیون‌های OLED تا سال ۲۰۱۶ به بیش از هفت میلیون دستگاه می‌رسد. .


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :