fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 3274
  تاریخ انتشار : 30 آبان 1390 21:37
  تعداد بازدید : 429

  پروژه شهر الكترونيكي در یکهزار و 150 شهر كشور اجرا مي شود

  مسوول كميته دولت الكترونيكي در طرح تحول اداري كشور گفت: طرح توسعه فرهنگي و اجرايي شهر الكترونيكي در یکهزار و 150 شهر كشور اجرا مي شود.

  ايسنا- علي‌اكبر جلالي در نشست شوراي روابط عمومي استانداري‌هاي منطقه يك كشور در سمنان افزود: اين طرح با هدف ترويج فرهنگ استفاده از شهرهاي الكترونيكي براي توسعه خدمات و ارايه فعاليت‌هاي دولت و دستگاه‌هاي اجرايي كشور اجرا مي‌شود.
  وي با بيان اينكه در نظر است تمام شهرهاي كشور يك شهر الكترونيكي نيز داشته باشند، سمنان را اولين استان الكترونيكي كشور خواند و گفت: در اين استان فاز اول و دوم به اتمام رسيده و مرحله سوم آن در حال اجراست و بيش از 30 هزار ركورد اطلاعات در اين استان به شبكه شهرهاي الكترونيكي وارد شده است.
  جلالي در ادامه افزود: تاكنون یکهزار و 100 دفتر آي سي تي روستايي راه‌اندازي شده و توسعه آن به يكهزار و 700 دفتر در برنامه قرار دارد.
  وي ايجاد مدارس هوشمند با همكاري وزارت آموزش و پرورش را نيز از ديگر برنامه‌ها دانست و گفت: برنامه‌ريزي به گونه‌اي است كه به عنوان نمونه هر دانش‌آموز بايد هر شب يك بار به شهر الكترونيكي مراجعه کرده و انشای خود را با كمك شهر الكترونيكي تهيه و ارايه كند.
  او نقش روابط عمومي‌ها را در توسعه فرهنگ استفاده از شهرهاي الكترونيكی مهم خواند و افزود: تمام مديران و فعالان در بخش روابط عمومي بايد دانش استفاده از فناوري اطلاعات و سامانه‌هاي الكترونيكي را داشته باشند.


  نظر شما



  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :