آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 32793
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1392 11:49
تعداد بازدید : 506

وزیر ارتباطات حقوق تضعیفی را بازگرداند

عضو کمیسیون صنایع با بیان اینکه وزیر ارتباطات مسوولیت سنگینی بر عهده دارد به طوری که هم باید تدبیر کند و هم قفل های بسته را بازنماید گفت: وی باید حقوق تضعیف شده از دولت را بازگرداند.

باشگاه خبرنگاران- بهروز نعمتی، عضو کمیسیون صنایع با اشاره به اینکه وزیر ارتباطات در دولت جدید باید راهگشای بسیاری از مشکلات بوده و مسوولیت سنگینی بر عهده دارد گفت: دنیای ارتباطات و فناوری اطلاعات بسیار گسترده بوده و نیاز به مدیریت برنامه‌ریزی شده دارد تا با آزمون و خطا حرکت نکند.
وی افزود: در دولت قبلی مجموعه پژوهشکده وزارت ارتباطات به نهاد ریاست جمهوری واگذار شد که به نوعی محدود شد و دولت نیز با پخش کردن آن عملا به ارتباطات بی‌توجهی نشان داد.
وی با اشاره به اینکه در دوره گذشته عملکردها به گونه‌ای بود که به سمت انحلال وزارت ارتباطات هم پیش رفت گفت: اصلی‌ترین چالش در این حوزه بحران مدیریتی است که با برنامه‌ریزی میتوان به رفع معضلات و حرکت به سمت اهداف چشم‌انداز گام برداشت.
وی در بیان ویژگی‌های مدیران این حوزه گفت: مدیران باید برنامه‌ریزی کرده و چند سال آینده را در برنامه‌های خود ترسیم کرده و سلیقه ای و شخصی عمل نکنند.
وی همچنین به مشارکت بخش خصوصی و واگذاری مالکیت‌ها به مردم اشاره کرد و گفت: اگر قرار است خصوصی‌سازی صورت گیرد باید به معنای واقعی کارها به مردم و بخش خصوصی واگذار شده و سانسور وجود نداشته باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :