آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3282
تاریخ انتشار : 30 آبان 1390 22:3
تعداد بازدید : 601

برگزاری نمایشگاه هوشمندسازی مدارس در زنجان

معاون پژوهش و برنامه ریزی منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان از برگزاری نمایشگاه هوشمندسازی مدارس از اول تا سوم آذر ماه سال جاری در این استان خبر داد.

پانا- احمد مجتهدی با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه با 70 غرفه در مجتمع ورزشی زیتون تشکیل می‌شود و 40 شرکت معتبر از اقصی نقاط کشور در آن حضور دارند.
وی افزود: این نمایشگاه با مشارکت شرکت سیستم‌های کار آمد که تحت پوشش شرکت غدیر است و در آموزش و پرورش و در سطح گستره ملی همکاری دارد تشکیل می‌شود.
مجتهدی با بیان اینکه این نمایشگاه دو هدف را دنبال می‌کند، گفت: هدف اول اینکه شرکت‌های فعال در زمینه آخرین فناوری دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند و هدف دوم اینکه بسترسازی و آشنایی جامعه با بحث هوشمندسازی مدارس از جمله اولیا، دانش‌آموزان و همکاران آموزش و پرورش است.
معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش استان با اشاره به تحقق 20 درصد مدارس هوشمند در استان گفت: از لحاظ درصد 215 مدرسه نزدیک یکهزار و 500 فضا داشته که 20 درصد را محقق شده
 داریم.
وی یادآور شد: در نمایشگاه خدماتی شامل تجهیزات کلاسی، محتواهای الکترونیکی، نرم‌افزارهای مدیریتی، تجهیزات ارتباطی، تجهیزات سخت‌افزاری و درس‌افزارهای آموزش و پرورش به نمایش گذاشته می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :