آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3285
تاریخ انتشار : 30 آبان 1390 22:9
تعداد بازدید : 515

دومين همايش ملي دفاتر پيشخوان خدمات دولت برگزار مي شود

دومين همايش ملي دفاتر پيشخوان خدمات دولت و بخش عمومي غيردولتي و نقش آنها در تحقق دولت الکترونيکي در پنجم دي ماه برگزار مي شود.

ستاد خبري همايش- دومين همايش ملي دفاتر پيشخوان خدمات دولت با هدف کاهش فساد اقتصادي و اداري و استفاده آسان اقشار جامعه از خدمات دولت الکترونيکي و همچنين سياست دريافت خدمات دولتي به صورت مساوي براي همه اقشار جامعه توسط دولت خدمتگذار در پنجم دي ماه امسال در سالن اجتماعات وزارت کشور با حضور معاون توسعه مديريت و منابع انساني رييس‌جمهور و رييس ستاد حمل‌ونقل و مديريت مصرف سوخت کشور و مسوولان سازمان‌هاي دولتي، شرکت‌هاي خدماتي و اعضاي دفاتر پيشخوان برگزار مي‌شود.
بنابر اين گزارش، بررسي دستاوردهاي دفاتر پيشخوان خدمات دولت و چشم‌انداز آنها، بررسي ارتقاي کمي و کيفي خدمات دفاتر پيشخوان خدمات دولت و ارايه راهکارهاي افزايش ضريب نفوذ دفاتر پيشخوان خدمات دولت در جامعه و چگونگي ترغيب دستگاه‌ها و سازمان‌ها برای واگذاري خدمات‌شان به اين دفاتر از اهداف اصلي برگزاري اين همايش است.بر اساس اين گزارش، دفاتر پيشخوان خدمات دولت به منظور تجميع خدمات عمومي و دولتي و تمرکززدايي و افزايش بازدهي در سرعت و کيفيت خدمات کشوري، کاهش فاصله مراکز خدماتي و دولتي با مخاطبان و توزيع مناسب امکانات در شهرها و روستاهاي کشور و همچنين ارايه خدمات دولتي به طور عادلانه براي تمام آحاد جامعه ايجاد شده است که تاکنون حدود 16 هزار دفتر پيشخوان خدمات با عناوين مختلف در سطح کشور به فعاليت مي‌پردازند که نزديک به 10 هزار واحد آن در روستاها و حدود 6 هزار در شهرها مستقر هستند.
بنا بر این گزارش، در اين همايش از 18 نفر از برگزيدگان دفاتر پيشخوان، استانداران برتر، انجمن‌هاي صنفي، سازمان‌هاي خدمت‌رسان برتر، روساي کارگروه‌هاي استاني، دبيران کارگروه‌هاي استاني، با اهداي لوح يادبود تقدير خواهد شد.
گفتني است، اعضاي دفاتر پيشخوان خدمات دولت بايد براي حضور در اين همايش از طريق وب‌سايت www.ePishkhan.org ثبت نام کنند تا کارت‌هاي ويژه آنها برای حضور در همايش صادر شود.
همچنين در کنار اين همايش نمايشگاهي با هدف ارايه جديدترين فعاليت‌هاي صورت گرفته در دفاتر پيشخوان خدمات دولت توسط سازمان‌ و شرکت‌هاي خدمات‌دهنده در دفاتر پيشخوان برپا مي‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :