آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3287
تاریخ انتشار : 30 آبان 1390 22:14
تعداد بازدید : 610

ثبت نام 70 درصد کارمندان در سامانه کارکنان نظام ادارى کشور

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ريیس جمهور با بيان اينكه 70 درصد کارمندان تاکنون در سامانه کارکنان نظام اداری کشور ثبت نام کرده اند گفت: امیدواریم بتوانیم با پیگیری و همت دستگاه ها این طرح را هر چه زودتر اجرایی کنیم.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت- لطف‌الله فروزنده دهکردی درباره آخرین وضعیت سامانه کارکنان نظام اداری کشور با بيان اينكه این سامانه در حال طی مراحل تکمیل است، افزود: اطلاعات که کامل شد، به تدریج سیستم دستی برچیده و این سیستم جایگزین آن می‌شود. البته زمان اجرای آن بستگی به پیگیری و همت دستگاه‌ها دارد که چه زمانی بتوانیم آن را اجرایی کنیم.معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ريیس جمهور با اشاره به ویژگی‌های این طرح گفت: در این طرح علاوه بر اینکه اطلاعات و آمار به طور دقیق جمع‌آوری می‌شود، خود کارمند و کاربر هم آخرین تغییرات را می‌تواند اعمال کند.وی افزود: از این طریق می‌توان هزینه‌ها را رصد و تحلیل و همچنین بانک اطلاعات مدیران را ایجاد کرد.
آخرین وضعیت انتقال کارمندان از تهران
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ريیس جمهور درباره آخرین وضعیت طرح دولت برای انتقال کارمندان از تهران نیز گفت: این طرح هم‌اکنون روال عادی خود را طی می‌کند و اگر کسی بخواهد از تهران منتقل شود، می‌تواند درخواستش خود را ارايه دهد اما مانند سال گذشته که در شرایط فوری انجام شد، این طور نیست.فروزنده افزود: برنامه ما در شرایط فعلی بیشتر به سمت تغییر ساختارها و اصلاح آنهاست و تلاش می‌کنیم در قالب طرح جامع تهران این مساله را دنبال کنیم. زمانی که به یک جمع‌بندی رسیده و وظایف هر دستگاهی در این زمینه مشخص شد، نتایج آن اعلام می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :