آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3300
تاریخ انتشار : 30 آبان 1390 22:44
تعداد بازدید : 414

ارقام مالیاتی لایحه بودجه سال 91 به زودی نهایی می شود

رییس کل سازمان امور مالیاتی از انجام مذاکراتی با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری در مورد پیش بینی های درآمدهای مالیاتی لایحه بودجه سال 91 خبر داد و گفت: ارقام مالیاتی لایحه بودجه سال 91 تقریبا نهایی شده است.

مهر- علی عسکری از انجام مذاکرات سازمان امور مالیاتی کشور با معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری در مورد پیش بینی درآمدهای مالیاتی در سال 91 خبر داد.
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه در فصل بودجه قرار داریم، تصریح کرد: ارقام مالیاتی لایحه بودجه سال 91 تقریبا نهایی شده است.
وی از افزایش درآمدهای مالیاتی پیش‌بینی شده در لایحه بودجه سال آینده خبر داد و اظهار داشت: این افزایش مربوط به درآمدهای مالیاتی در بخش عملکرد خواهد بود.به گفته رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور، بر اساس این پیش‌بینی‌ها، درآمدهای مالیاتی سال آینده از افزایش 25 تا 30 درصدی نسبت به سال جاری برخوردار خواهند بود.عسکری از ثبت نام تعداد زیادی از مودیان مشمول مرحله پنجم مالیات بر ارزش افزوده که از اول مهر ماه امسال مشمول بودند خبر داد و افزود: این افراد در دی ماه اظهارنامه های دوره اول را ارایه می‌کنند.
معاون وزیر اقتصاد خاطرنشان کرد: مرحله پنجم مربوط به اشخاص حقوقی است که گردش مالی سالانه آنها بیش از 100 میلیون تومان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :