آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3312
تاریخ انتشار : 30 آبان 1390 23:10
تعداد بازدید : 414

بدون تیتر

رییس کمیسیون ویژه طرح تحول اقتصادی مجلس با انتقاد از تعلل یک ماهه هیات رییسه مجلس در قرائت گزارش عملکرد دولت در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها گفت: در صورتی که قرائت این گزارش در دستور کار هفته آینده صحن علنی مجلس قرار نگیرد شخصا این گزارش را اطلاع رسانی خواهم کرد.

 معاون شهرسازی وزیر راه و شهرسازی از آغاز طراحی مسکن مهر ویلایی(دو یا سه طبقه)در شهرهای جدید و استقبال متقاضیان از این واحدهای مسکونی خبر داد.

 وزیر نیرو با بیان اینکه 200 میلیارد تومان از منابع حاصل از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها به بخش برق اختصاص یافت، با تاکید بر ضرورت تامین برق مسکن مهر گفت: مسکن مهر به عنوان بزرگ‌ترین طرح دولت است که در حجم بسیار وسیع و گسترده‌ای اجرای آن در دست اقدام قرار دارد.

 عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به گزارش معاونت برنامه‌ریزی رییس جمهور گفت: طی هفت ماهه امسال کمتر از 10 درصد اعتبارات تملک دارایی مالی و 28 درصد بودجه عمرانی پرداخت شده و در بخش درآمدها نیز در بخش سایر درآمدها 70 درصد، مالیات 25 درصد و بخش عمده‌ای از درآمد واگذاری دارایی‌های مالی محقق نشده است بنابراین در مجموع 40 هزار میلیارد تومان از بودجه با کسری مواجه می‌شود.

 در 244 روز نخست گرم سال و با وجود فرا نرسیدن سرمای زمستانی حدود 90 میلیارد متر مکعب گاز توسط مردم ایران دود شده که با وجود افزایش قیمت گاز کماکان رشد مصرف گاز در ساختمان‌ها ادامه دارد.

دولت در مصوبه‌ای اسفندیار رحیم مشایی، مشاور و رییس دفتر رییس‌جمهور را از کارگروه حمایت از تولید حذف کرد.

 شرکت سهامی بیمه ایران نسبت به سوءاستفاده از نام این شرکت در تبلیغات کالا و فروش محصولات هشدار داد و آن را غیر مجاز دانست.

 وزیر صنعت، معدن و تجارت از بررسی انتشار مجدد ال سی ریالی در جلسه امروز شورای پول و اعتبار خبر داد.

 وزیر نفت در مصاحبه با شبکه الجزیره هشدار داد کشورش در صورت نیاز از نفت به عنوان ابزار سیاسی استفاده خواهد کرد و این کار برای دنیا «مشکلات جدی» ایجاد می‌کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :