آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33206
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1392 11:19
تعداد بازدید : 344

زیرساخت: پهنای باند هیچ شرکتی به علت بدهی قطع نشده است

به گفته مسوول دیتای شرکت ارتباطات زیرساخت، پهنای باند هیچ شرکتی به علت بدهی قطع نشده است.

خبرگزاری فارس- مجتبی اعرابی با اشاره به خدمات ارایه شده توسط شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: در حال حاضر همه اپراتورها چه ثابت و چه همراه از خدمات شرکت ارتباطات زیرساخت استفاده می‎کنند.
وی گفت: سرویس‎های ارزش افزوده و vpn نیز توسط شرکت ارتباطات زیرساخت ارایه می‎شود.
مسوول دیتای شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: پهنای باند هیچ شرکتی را به علت بدهی قطع نکرده‎ایم و تمام گفته‌ها در این ارتباط کذب است.
وی افزود: مردم می‎توانند با شماره 42811-021 تماس حاصل کرده و با شرکت ارتباطات زیرساخت ارتباط برقرار کرده و مشکلات و پیشنهادات خود را نیز بیان کنند.
اعرابی گفت: تحریم‎ها نیز سبب بروز مشکلاتی شده که امیدواریم این مشکلات با اتخاذ تدابیر کارآمد برطرف شود. وی همچنین گفت: در حال حاضر پهنای باند زیادی داریم، اما بلافاصله با به وجود آمدن مشکل کوچکی همه تقصیرات به گردن شرکت ارتباطات زیرساخت انداخته می‎شود که این کار دور از عدالت است.
وی افزود: زیرساخت هر مقدار پهنای باند خریداری کند به همان میزان می‎فروشد. وی گفت: مشکلات در زمینه پهنای باند به صورت زنجیره‌وار است برای نمونه اگر شرکت ارتباطات زیرساخت چندین مگ از یک کشور خریداری کند و در آن کشور مشکلاتی پیش آید این مشکلات به کشور ما هم انتقال یافته و باعث بروز مشکلات فراوانی می‎شود.
اعرابی گفت: شعار ما پایداری، ایمنی و کیفیت است و برای تحقق این شعار تمام تلاش خود را انجام می‎دهیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :