آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 33209
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1392 11:26
تعداد بازدید : 619

اعجوبه منحنی در برلین

ال جی الکترونیکس بزرگ ترین تلویزیون
ULTRA HD OLED را در IFA، بزرگ ترین نمایشگاه لوازم الکترونیک مصرفی و لوازم خانگی در اروپا معرفی کرد.

فناوران- تلویزیون ۷۷ اینچ ULTRA HD CURVED OLED پا جای پای تلویزیون ۵۵ اینچ CURVED OLED TV شرکت ال جی می‌گذارد که هشت ماه پیش در نمایشگاه CES در لاس‌وگاس به عموم معرفی شد.
هویس کان، رییس و مدیرعامل شرکت سرگرمی خانگی ال‌جی الکترونیکس، گفت: ال‌جی م نخستین شرکتی است که تلویزیون OLED را عرضه عمومی کرده است و ما باز هم نگرش خود را با تلویزیون ULTRA HD CURVED OLED بالاتر می‌بریم. این تلویزیون ۷۷ اینچ گواهی است بر اینکه ما هرگز در برداشتن مرزها و کشف امکانات جدید متوقف نمی‌شویم.
در حال حاضر بزرگ‌ترین تلویزیون OLED دنیا، تلویزیون ۷۷ اینچ ULTRA HD CURVED OLED ال‌جی است که جدیدترین نسل از تلویزیون‌های پیشرفته است. انحنای IMAX مانند این صفحه‌نمایش بزرگ، با قطر کلی ۷۷ اینچ، میدان دید بیننده را بیشتر از تلویزیون صفحه‌تخت پر می‌کند. تلویزیون ULTRA HD CURVED OLED ترکیبی از فناوری WRGB OLED و ULTRA HD است که این تلویزیون را قادر می‌سازد نسبت تصویر نامحدود و وضوحی چهار برابر بیشتر از تلویزیون‌های FULL HD ایجاد کند. این تلویزیون بزرگ با ظاهر آینده‌نگرش کیفیت تصویری بی‌رقیب دارد و به گفته کان "یک اعجوبه سرگرمی خانگی است که تا نبینید باور نمی‌کنید."
بازدیدکنندگان IFA 2013 خودشان می‌توانند این تلویزیون ۷۷ اینچ ULTRA HD CURVED OLED ال‌جی را با بازدید از سالن ۱۱٫۲ در Messe برلین ببینند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :