آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34339
تاریخ انتشار : 2 مهر 1392 11:29
تعداد بازدید : 1009

حضور شارپ در نمایشگاه CEATEC2013

شارپ به زودی در نمایشگاه CEATEC2013 ژاپن شرکت خواهد کرد و جدیدترین دستاوردهای خود را زمینه تولیدات IT و لوازم الکترونیکی به نمایش خواهد گذاشت.

فناوران- بنابر اعلام شارپ، این شرکت محصولات خود را در سه بخش متفاوت در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد داد که هرسه بخش حول محور جدیدترین دستاوردهای تکنولوژیک این مجموعه خواهد بود.
در بخش تکنولوژی IGZO، شارپ تازه‌ترین تولیدات خود را از جمله در تلفن‌های هوشمند، تبلت‌، نوت‌بوک‌ و LCD‌ عرضه و نسل بعدی نمایشگرهای MEMS (سیستم‌های میکروالکترومکانیکی) را به عنوان نمونه‌هایی از کاربرد تکنولوژی IGZO در سیستم‌هایی با ابعاد بسیار کوچک در حد میکرومتر، معرفی خواهد کرد.
در بخش تجهیزات خانگی، محصولاتی تحت عنوان کلی «خانه‌ی هوشمند» همچون سلول‌های خورشیدی، باتری‌های شارژی و همچنین سیستم‌های مدیریت انرژی خانگی ارایه می‌شوند. شارپ کوشیده با ساخت این وسایل و به کمک تکنولوژی COCORO نوعی ارتباط تنگاتنگ بین افراد و وسایل زندگی‌شان به وجود بیاورد. همچنین این شرکت تلاش دارد فعالیت‌های تجاری جدید خود همچون تولیدات روباتیک، بهداشتی و پزشکی را گسترش دهد. با این هدف، شارپ در نمایشگاه CEATEC2013 یک روبات تمیز‌کننده‌ سطح زمین و یک روبات نظافتچی را در معرض تماشا خواهد گذاشت که در ساخت هر دوی آنها سطوح نوینی از تکنولوژی روز به کار رفته است.
لازم به ذکر است که این نمایشگاه از اول تا پنجم ماه اکتبر در مرکز ماکوهاری، در شهر چیبا برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :