آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34391
تاریخ انتشار : 3 مهر 1392 11:32
تعداد بازدید : 1617

حذف ریموت کنترل رویکرد جدید در ساخت تلویزیون های هوشمند

سامسونگ در مدل های جدید تلویزیون خود، به دنبال استفاده و ارتقای فناوری تعامل هوشمند است.

فناوران- بی‌نیازی از ریموت کنترل تلویزیون، رویکرد جدید تولیدکنندگان تلویزیون‌های هوشمند است. با تکنولوژی تعامل هوشمند، کاربران می‌توانند با حرکات دست، صحبت کردن و تشخیص چهره، با تلویزیون در
ارتباط باشند.
در پی رویکرد جدید تولیدکنندگان تلویزیون‌های هوشمند مبنی بر افزایش ارتباط بین کاربر و تلویزیون‌ و حذف ریموت کنترل از تلویزیون‌، شرکت سامسونگ نیز در ساخت مدل‌های جدید تلویزیون‌های هوشمند خود، به دنبال استفاده و ارتقای فناوری تعامل هوشمند جدید است. همچنان که این شرکت در جدیدترین مدل تلویزیون هوشمند خود در سال ۲۰۱۳، ارتقای قابلیت‌ تعامل هوشمند را در دستور کار قرار داده است.
تعامل هوشمند یکی از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها در زمینه نوع استفاده از تلویزیون است. کاربران در این تکنولوژی قادر خواهند بود با استفاده از حرکات دست، صحبت کردن با تلویزیون و تشخیص چهره، با تلویزیون در ارتباط باشند و دیگر نیازی به ریموت کنترل تلویزیون نیست. هدف از این قابلیت‌ها افزایش راحتی و سهولت هر چه بیشتر کار با تلویزیون است.
سامسونگ برای استفاده هر بیشتر از تکنولوژی‌ تعامل هوشمند در محصولات خود، برای مثال قابلیت ورق زدن پنل‌های اسمارت هاب و افزایش فرامین صوتی به ۳۰۰ دستور را در محصول سال ۲۰۱۳ اعمال کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :