آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34403
تاریخ انتشار : 3 مهر 1392 11:53
تعداد بازدید : 1139

ادغام صندوق های قرض الحسنه در مهر ایران

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به ادغام صندوق قرض الحسنه حضرت ولیعصر (عج) در این بانک گفت: از طرف بانک مرکزی چندین صندوق قرض الحسنه دیگر نیز به بانک ما پیشنهاد شده که این ادغام ها در آینده نزدیک اتفاق خواهد افتاد.

ایسنا- غلامرضا مصطفی‌پور افزود: یکی از استراتژی‌های بانک مرکزی ساماندهی صندوق‌ها و تعاونی‌های غیرمتشکل است در همین راستا صندوق قرض‌الحسنه ولیعصر (عج) استان گلستان در بانک ما ادغام شد.  
وی افزود: صندوق قرض‌الحسنه حضرت ولیعصر (عج) با 31 سال سابقه‌ فعالیت که تعداد زیادی نیز مشتری و وام‌گیرنده داشت، برای حمایت بیشتر و پاسخ‌گویی بهتر به مشتریان از سوی بانک مرکزی به بانک قرض‌الحسنه مهر پیشنهاد شد و ما نیز مسوولیت آن را پذیرفتیم.
مدیر عامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: قبل از این نیز صندوق قرض‌الحسنه شهریار در بانک قرض‌الحسنه مهر ادغام شده بود و در آینده نیز چندین صندوق دیگر در بانک ما ادغام خواهد شد. مصطفی‌پور افزود: پس از ادغام صندوق قرض‌الحسنه حضرت ولیعصر (عج) آزاد‌شهر در بانک ما شعبه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در آزاد‌شهر افتتاح شد.  وی مشارکت قرض‌الحسنه جهت اعطای تسهیلات به اقشار مختلف جامعه، کارت اعتباری قرض‌الحسنه، خدمات بانکداری الکترونیکی و ... را از مهم‌ترین خدمات اولین بانک تخصصی قرض‌الحسنه برشمرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :