آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34539
تاریخ انتشار : 8 مهر 1392 11:19
تعداد بازدید : 1064

الکامپ 9 ارومیه؛ 9 آبان

نهمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، برق، الکترونیک، صنایع مخابراتی – ماشین های اداری و اتوماسیون صنعتی و اداری آذربایجان غربی (الکامپ نهم) 9 تا 12 آبان ماه در محل نمایشگاه های بین المللی ارومیه برگزار می شود.

فناوران- رییس سازمان نظام صنفی آذربایجان غربی با اعلام این مطلب گفت: نمایشگاه الکامپ آذربایجان غربی از پنج سال پیش با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و از سه سال گذشته توسط سازمان برگزار شده است.
تورج آذین با بیان اینکه هر سال استقبال چشمگیری ازنمایشگاه الکامپ ارومیه می‌شود، افزود: شرکت‌های زیادی از تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی و بسیاری دیگر از استان‌ها در این نمایشگاه حاضر می‌شوند و دستاوردهای جدید خود را به نمایش می‌گذارند. به گونه‌ای که تمام غرفه‌های نمایشگاه پر می‌شود و زمان برگزاری غرفه خالی مشاهده نمی‌شود. وی گفت: ثبت‌نام الکامپ نهم ارومیه هنوز به پایان نرسیده اما تاکنون استقبال خوب بوده است.
وی همچنین در مورد تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه نیز گفت: از آنجایی که نمایشگاه در پارک جنگلی واقع شده و یک تفریگاه عمومی ‌است بازدیدکنندگان عام نیز به تبع آن زیاد است. اما امسال سعی شده با اطلاع‌رسانی کافی به دانشگاه‌ها و موسسات دولتی حجم بازدیدکنندگان خاص را نیز افزایش دهیم.
آذین با ابراز رضایت از زمان برگزاری نمایشگاه امسال گفت: سال گذشته الکامپ آذربایجان غربی شهریورماه برگزار شد که به دلیل تعطیلی دانشگاه‌ها و برداشت محصول از تعداد بازدیدکنندگان به طور قابل توجهی کم شد. ولی با همکاری شرکت نمایشگاه‌ها مقرر شد نمایشگاه امسال آبان ماه برگزار شود که زمان بسیار مناسبی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :