آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34555
تاریخ انتشار : 8 مهر 1392 12:6
تعداد بازدید : 992

سمینار توجیهی دوره های آکادمی آی تی مایکروسافت برگزار شد

مجتمع فنی تهران (شعبه ابن سینا) با همکاری مایکروسافت نخستین بار در ایران اقدام به برگزاری دوره های آکادمی آی تی مایکروسافت کرد.

فناوران- روز پنج‌شنبه گذشته در نشستی خبری، ویژگی‌ها، شرایط و مزایای دوره‌های آکادمی آی‌تی مایکروسافت تشریح شد.
در این جلسه، محسن عظیم‌نژاد مدیر شعبه ابن‌سینا و مدیر دپارتمان ICT مجتمع فنی تهران گفت: به‌دلیل تحریم‌ها و برداشت‌های غلطی که از تحریم‌ها می‌شد، جوانان و دانشجویان ایرانی مدت زیادی از دریافت اطلاعات روز بی‌بهره بودند. به‌همین دلیل مجتمع فنی تهران از سال 2009 اقداماتی را آغاز کرد تا بحث‌های آموزشی را از زیر سایه تحریم خارج کند.
وی افزود: سرانجام موفق شدیم که تحریم‌ها را کنار بزنیم. البته با روی کار آمدن دولت جدید و بازتر شدن فضا توانستیم نخستین بار در ایران اقدام به برگزاری دوره‌های آکادمی مایکروسافت کنیم.
به گفته عظیم‌نژاد، علاقه‌مندان با مراجعه به سایت شرکای آموزشی مایکروسافت به نشانی
www.pil-network.com، می‌توانند در جمع مدارس آکادمی این شرکت نام مدرسه آکادمی مجتمع فنی تهران (MFTSchool) را مشاهده کنند.
وی درباره مزایای این دوره‌ها گفت: دانش‌پذیرانی که در دوره‌های آکادمی مایکروسافت شرکت می‌کنند، می‌توانند با داشتن کد دانشجویی آکادمی وارد سایت Online Help شوند و هر سوالی که دارند را بپرسند، مزیتی که پیش از این به دلیل وجود تحریم‌ها، جوانان ایرانی از آن بی‌بهره بودند. وی یکی دیگر از مزیت‌های شرکت در آکادمی مایکروسافت را هزینه ارزان آن به نسبت آزمون‌های بیرون از آکادمی دانست که تقریبا یک پنجم آن هزینه‌ها‌ست. ضمن اینکه منابعی که در این مدرسه استفاده می‌شود منابع رسمی شرکت مایکروسافت است.
عظیم‌نژاد از دیگر ویژگی‌های شرکت در این دوره‌ها را فراهم شدن فرصت‌های شغلی بین‌المللی از طریق سایت مایکروسافت عنوان کرد که دایما فرصت‌های شغلی را به اطلاع دانش‌پذیران می‌رساند. این دوره‌ها به زودی در مجتمع فنی تهران برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت
www.microsoftITacademy.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :