آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34561
تاریخ انتشار : 8 مهر 1392 12:14
تعداد بازدید : 714

آیفون های قدیمی خود را به مایکروسافت بفروشید

شرکت مایکروسافت طرح جدیدی را آغاز کرده است که به موجب آن گوشی های هوشمند شرکت رقیب خود یعنی اپل را می خرد و به عبارت دیگر، کاربران می توانند آیفون های قدیمی خود را به مایکروسافت بفروشند.

خبرگزاری فارس- پس از انتشار گزارشات هفته گذشته مبنی بر خرید آیفون‌های قدیمی توسط مایکروسافت با قیمت حداقل 200 دلار، غول نرم‌افزاری جهان سرانجام این طرح را به صورت رسمی آغاز کرد.
این طرح برای صاحبان مدل‌های جدیدتر آیفون از جمله 4S و 5 مناسب‌تر است و این افراد می‌توانند گوشی خود را به قیمت بالاتر به مایکروسافت بفروشند. همچنین گفته شده است که صاحبان iPadهای قدیمی هم می‌توانند در این طرح شرکت کنند و مایکروسافت به‌ ازای هر دستگاه یک کارت هدیه با حداقل قیمت 200 دلار پرداخت می‌کند.
این طرح تا 27 اکتبر ادامه پیدا می‌کند و کاربران در سراسر جهان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های مایکروسافت، گوشی هوشمند آیفون خود را تحویل دهند و کارت هدیه را برای خرید یک گوشی ویندوزی جدید در اختیار بگیرند.
شرکت مایکروسافت این طرح را در راستای افزایش علاقه‌مندی کاربران برای خرید گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوزفون به اجرا می‌گذارد و البته باید توجه داشت که کاربران با این کارت هدیه می‌توانند هر محصول دیگری از مایکروسافت را هم خریداری کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :