آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 34612
تاریخ انتشار : 9 مهر 1392 10:39
تعداد بازدید : 819

امروز دومین هم اندیشی کنفرانس حرفه ای گرایی در روابط عمومی است

دومین هم اندیشی مدیران روابط عمومی با اعضای شورای سیاست گذاری و دبیرخانه کنفرانس حرفه ای گرایی در روابط عمومی برگزار می شود.

فناوران- در این نشست که امروز سه‌شنبه 9 مهرماه به میزبانی سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل کشور برگزار می‌شود، مدیران و کارگزاران روابط‌عمومی‌های وزارتخانه‌ها، ارگان‌ها و سازمان‌های صنعتی، خدماتی، انرژی و آموزش حضور خواهند داشت و با برگزارکنندگان کنفرانس به تبادل نظر و گفت‌و‌گو می‌پردازند. مقرر شده است که دبیر اجرایی کنفرانس گزارشی از روند اجرای کار از ابتدا تاکنون و همچنین مختصری از موضوعات و مقالات احتمالی که در روز برگزاری در قالب سخنرانی ارایه می‌شوند را اعلام کند و سپس ایده‌ها و نظرات حضار اخذ شود. با توجه به تجربه بسیار خوبی که از هم‌اندیشی اول حاصل شد و بازخوردهای مثبت فراوانی که از طرف مدیران روابط‌عمومی صنعت بیمه و بانک به دبیرخانه کنفرانس رسید، پیش‌بینی می‌شود هم‌اندیشی دوم نیز مورد استقبال مدعوین قرار گیرد و در روز سه‌شنبه مدیران و صاحب‌نظران حوزه روابط‌عمومی پیشنهادات موثر و مفیدی ارایه کنند که در نهایت منجر به برگزاری هرچه بهتر کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی خواهد شد.
گفتنی است، در کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی که 29 مهرماه در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود، استادان و کارشناسان حوزه‌های روابط‌عمومی، تبلیغات و رسانه به ارایه سخنرانی و مقالات متنوع درخصوص چگونگی برقراری ارتباط مناسب و تعامل مطلوب میان این سه رکن مهم از جامعه ارتباطی کشور، خواهند پرداخت. دبیرخانه کنفرانس، ثبت‌نام از علاقه‌مندان را آغاز کرده و نشانی الکترونیکی info@e-pr.ir برای پاسخ به سوالات متقاضیان و کسب اطلاعات بیشتر در نظر گرفته شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :