آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3509
تاریخ انتشار : 8 آذر 1390 8:57
تعداد بازدید : 462

آغاز فروش کارت اعتباری کنکور سراسری

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز فروش کارت اعتباری برای ثبت نام در کنکور سراسری سال 91 خبر داد و گفت: داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش از هم اکنون کارت ثبت نام را خریداری کنند.

مهر- سیدجلال طباطبایی افزود: داوطلبان می‌توانند از دو طریق کارت اعتباری ثبت نام را خریداری کنند؛ طریق اول به صورت اینترنتی است که به وسیله کارت‌های شتاب قابل خریداری است و طریق دوم به صورت خریداری
از پست است.
وی گفت: داوطلبانی که مایل به خریداری کارت اعتباری از طریق اینترنت هستند، می‌توانند از هم‌اکنون به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. همچنین داوطلبانی که مایل به خریداری کارت اعتباری از طریق پست هستند، می‌توانند از روز 16 آذرماه با مراجعه به ادارات پست کارت خود را تهیه کنند.
معاون اجرایی سازمان سنجش یادآور شد: دفترچه راهنمای شرکت در آزمون سراسری سال 91 در روزهای آتی روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند با دریافت کد ثبت نامی از روز 16 آذر ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش در این آزمون ثبت نام کنند.
وی با بیان اینکه ثبت نام تا 25 آذرماه 90 ادامه دارد، گفت: استقرار اطلاعات ثبت نامی و ویرایش نیز در روزهای 30 بهمن تا 3 اسفند ماه امسال امکان‌پذیر است.
طباطبایی افزود: داوطلبان در هر مرحله از خرید، فقط می‌توانند یک نوع کارت را انتخاب و خریداری کنند و هزینه کارت اصلی ثبت نام 8 هزار و 500 تومان است و برای اعلام علاقه‌مندی به دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی‌ها نیز افراد باید مبلغ 4 هزار و 500 تومان را پرداخت کنند.
وی یادآور شد: آزمون سراسری سال 91 در روزهای 8، 9 و 10 تیرماه 91 برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه به صورت اینترنتی در روزهای 4 تا 7 تیرماه منتشر می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :