آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3524
تاریخ انتشار : 8 آذر 1390 9:42
تعداد بازدید : 558

G9X و G105

ماوس و کیبوردجدید لاجیتک برای خوره های Call of Duty

شرکت لاجیتک که در زمینه لوازم جانبی، همواره این نگاه ویژه ای به گیمرها و محصولات در خور آنها داشته است به تازگی ماوس و صفحه کلیدی از سری G خود را وارد بازار کرده که با طراحی متفاوتش توجه طرفداران بازی Call of Duty را جلب کرده است.

فناوران - ماوس G9X ماوس گیمینگی است که از هر جهت به آن توجه شده و قابلیت‌های بسیاری را در خود جای داده است. G9X دارای لیزری است با 5700 واحد dpi که قابلیت تغییر در این dpi در هر لحظه برای کاربر در آن در نظر گرفته شده است.
 این ماوس به شما این امکان را نیز می‌دهد تا چندین پروفایل از تنظیم کلیدهای خود را روی حافظه داخلی آن ذخیره کنید. نکته دیگر در این ماوس وزنه‌های قابل جایگذاری آن هستند.
 شما می‌توانید تا 28 گرم وزنه را به وزن ماوس اضافه کنید تا احساس و کنترل مورد نظرتان را نسبت به آن
 داشته باشید.
 G105 نیز صفحه‌کلیدی منحصر به فرد از این سری است که با شش کلید G و قابلیت تنظیم سه دستور برای هر کلید تا 18 دستور را پشتیبانی می‌کند. نور پس زمینه LED سبز در زیر تک تک کلیدها نیز علاوه بر چهره جذابی که به صفحه کلید بخشیده، پیدا کردن کلیدها در تاریکی را نیز بسیار آسان کرده است.
 همچنین کلیدهایی برای دسترسی سریع به تنظیم صدا و پخش محتوای چندرسانه‌ای روی این صفحه کلید در نظر گرفته شده است. قیمت جهانی این ماوس و صفحه کلید به ترتیب 100 و 80 دلار است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :