آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 35248
تاریخ انتشار : 17 مهر 1392 11:14
تعداد بازدید : 798

افزایش سقف انتقال وجه اینترنت بانک «توسعه صادرات»

بانک توسعه صادرات سقف انتقال وجه بین بانکی و درون بانکی را از طریق اینترنت بانک سفیر افزایش داد.

روابط عمومی بانک توسعه صادرات- با هماهنگی صورت گرفته با شرکت خدمات انفورماتیک، سقف مجموع برداشت‌های هر حساب بانک توسعه صادرات در یک روز اعم از انتقال وجه درون بانکی، انتقال وجه بین بانکی موسوم به پایا یا پرداخت اقساط تسهیلات مبلغ یک میلیارد ریال تعیین شد. انتقال وجه بین بانکی در سیستم پایا در هر بار جابه‌جایی از 30 میلیون ریال به 150میلیون ریال و تا سقف انتقال وجه در یک روز از هر حساب از مبلغ 60 میلیون ریال به 450 میلیون ریال صعود کرده است.
انتقال وجه درون بانکی بین حساب خود شخص در هر بار جابه‌جایی نامحدود تا سقف انتقال روزانه. سقف انتقال وجه در یک روز از هر حساب از مبلغ 200 میلیون ریال به یک میلیارد ریال افزایش یافته است.
همچنین انتقال وجه درون بانکی به حساب سایرین در هر بار جابه‌جایی از مبلغ 50 میلیون ریال به 250 میلیون ریال و تا سقف انتقال وجه در یک روز از هر حساب از مبلغ 200 میلیون ریال به یک میلیارد ریال افزایش یافته است.
دارندگان حساب‌های متمرکز سفیر در بانک توسعه صادرات ایران با مراجعه به شعبه و عضویت در سامانه بانکداری اینترنتی سفیر می‌توانند پس از این با مراجعه به سایت سفیر برخی از خدمات مورد نیاز خود را به صورت شبانه‌روزی دریافت کنند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :