آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3528
تاریخ انتشار : 8 آذر 1390 9:59
تعداد بازدید : 546

Asus 1215P

عرضه نت بوک 12 اینچی جدید اسوس

شرکت اسوس نت بوک 12 اینچی جدیدی مجهز به پردازنده دو هسته اي Atom D550 عرضه کرده که از فناروي HT پشتیبانی می کند و این فناوری تعداد Threads پردازنده این نت بوک را به چهار می رساند.

 فناوران- درست است هدف از ساخت و طراحي نت‌بوک، ارایه محصولي است که بتوان با استفاده از آن کارهاي روز‌مره خود را انجام داد اما برخی از شرکت‌ها به نت‌بوک تنها به عنوان يک محصول اداري نگاه نکرده و سعي دارند امکاناتي را در محصول خود تعبيه کنند که در کمتر محصولي از اين دست ديده مي‌شود. يکي از نمونه‌هاي بارز اين موضوع نت‌بوک  1215P اسوس است.
 اين نت‌بوک مانند ديگر محصولات هم‌رده خود از پردازنده کم مصرف اتم بهره مي‌برد. 1215P اسوس مجهز به پردازنده دو هسته‌اي Atom D550 با فرکانس کاري 5/1 گيگاهرتز است.
اين پردازنده مجهز به فناروي HT است که اين موضوع باعث مي‌شود تعداد Threads اين پردازنده به چهار برسد. پردازنده به‌کار رفته در اين محصول داراي فناوري ساخت 45 نانومتری است و در حداکثر فشار کاري تواني برابر با 5/8 وات را مصرف مي‌کند.
 1215P از پردازنده گرافيکي مجتمع اينتل بهره مي‌برد، اما با وجود این، در کار‌برد‌هايي مانند پخش فيلم‌هاي باکيفيت و کاربرد چند‌رسانه‌اي امروزي قدرتمند ظاهر مي‌شود. صفحه 1/12 اينچي اين محصول با نور پس‌زمينه LED از حداکثر دقت 768×1366 پيکسل پشتيباني مي‌کند که اين موضوع باعث مي‌شود شما در يک صفحه 12 اينچي حداکثر دقت ممکن را مشاهده کنيد.
 اسوس براي ارتباط بهتر اين دستگاه با وسايل مختلف از رابط بلوتوث نسخه سه استفاده کرده است که اين موضوع امکان ارتباط سريع و بدون وقفه دستگاه را به وسايل گوناگون ممکن مي‌کند.
 از ديگر ويژگي‌هاي اين محصول مي‌توان به وجود کليد ميانبر براي نصب دوباره ويندوز در صورت بروز مشکل، وجود ويژگي Express Gate براي ورود به سيستم‌عامل ساده خود دستگاه براي استفاده سريع از امکانات و صفحه‌کليد چيکلت با طراحي کليد‌های مناسب اشاره کرد که استفاده از اين محصول را بيش از پيش جذاب کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :