آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3533
تاریخ انتشار : 8 آذر 1390 10:26
تعداد بازدید : 803

نخستین گروه دانش آموختگان هوواوی فارغ التحصیل شدند

نخستین گروه از دانش آموختگان دوره های تخصصی هوواوی در ایران از موسسه کهکشان نور فارغ التحصیل شدند و گواهینامه های خود را دریافت کردند.

دیده بان آی تی- در این مراسم که با حضور نمایندگان شرکت اسکای کام در ساختمان هوشمند کهکشان برگزار شد، 40 نفر از دانشجویان دوره HCDA در کنار مدرسان رسمی دوره‌ها، دریافت مدارک رسمی خود را جشن گرفتند.
در ابتدای مراسم علی عباس نژاد، مدیرعامل موسسه کهکشان نور ضمن تبریک به فارغ التحصیلان دوره فوق با اشاره به فراهم کردن امکانات لازم در ساختمان هوشمند گفت: سعی شده در لابراتوارهای مجهز کهکشان تمامی امکانات مورد نیاز برای گذراندن دوره‌های بین‌المللی و کسب مدارک در نظر گرفته شود ‏تا دانشجویان بتوانند در یک محیط استاندارد، دوره‌های بین‌المللی را طی کنند و وارد بازار کار حرفه‌ای فناوری اطلاعات شوند.
سپس بهناز آریا، مدیر آموزش موسسه کهکشان نور نیز ضمن اشاره به چگونگی شکل‌گیری برگزاری دوره‌های هوواوی در کهکشان نور اظهار داشت: با توجه به حضور شرکت اسکای‌کام در ایران و دقت این شرکت در کیفیت برگزاری دوره‌ها، ‏این دوره‌ها حتی بسیار سختگیرانه‌تر از دوره‌های مشابه مایکروسافت و سیسکو برگزار شد و خوشحالیم که برای ارتقای سطح علمی متخصصان کشورمان در زمینه کار با تجهیزات هوواوی تلاش کرده و دانش بومی شده را در کشور در اختیار داریم.
مدیر آموزش موسسه کهکشان نور ضمن بیان خاطره‌ای از نخستین گروه افرادی که در سال‌های دور موفق به دریافت مدارک رسمی مایکروسافت شدند، خاطر نشان کرد: امروز ما اینجا هستیم تا دریافت مدارک رسمی هوواوی را توسط نخستین گروه فارغ‌التحصیلان جشن بگیریم. مطمئنا این افراد همواره به عنوان پیشروان این حوزه در خاطر خواهند ماند و به سرعت جذب بازار کار خواهند کنند. ضمن آنکه موسسه کهکشان نیز به عنوان برگزارکننده انحصاری دوره‌ها در خاورمیانه، در این افتخار با شما همراه است. وی همچنین اظهار امیدواری کرد که این گروه با شرکت در کلاس‌های HCDP ضمن ارتقای علمی خود و کسب مهارت‌های آموزشی بیشتر، از تجربه آموزش در ساختمان هوشمند کهکشان لذت ببرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :