آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3535
تاریخ انتشار : 8 آذر 1390 10:34
تعداد بازدید : 501

جشنواره و نمايشگاه دستاوردهاي صنعت فناوري اطلاعات برگزار مي شود

دومين نمايشگاه و جشنواره صنعت، بازرگاني و فناوري اطلاعات با هدف بررسي آخرين فناوري هاي صنعت فناوري اطلاعات و دستاوردهاي متخصصان اين حوزه 20 تا 22 دي ماه امسال در مركز همايش هاي بين المللي برج ميلاد تهران برگزار مي شود.

فناوران- جشنواره امسال با حضور مسوولان عالي رتبه كشور از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارتخانه‌ها و سازمان‌هاي ذي‌ربط، متخصصان و استادان صاحب نام حوزه صنعت و فناوري اطلاعات، با بررسي و ارزيابي ابعاد مختلف صنعت فناوري اطلاعات و تلاش براي بحث و تبادل نظر درباره صنعت IT در حوزه‌هاي مختلف صنعتي و بازرگاني برگزار خواهد شد.
خدمات بانكي و نظام پرداخت از طريق بانكداري الكترونيكي، استاندارد مديريت كسب و كار، سيستم‌هاي اجرايي ساخت و ارایه تجربيات پياده‌سازي MES در شركت پارس خودرو، شش سيگما و موارد متنوع علمي ديگر موضوع برخي از كارگاه‌هاي مصوب جشنواره امسال است.
علاقه‌مندان براي حضور در جشنواره و كارگاه‌هاي آموزشي جانبي مي‌توانند ضمن مراجعه به سايت جشنواره به آدرس www.iticir.com و آشنايي با موضوعات كارگاه‌ها، فرم‌هاي ثبت نام را تكميل و به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :