آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 35385
تاریخ انتشار : 20 مهر 1392 11:21
تعداد بازدید : 648

معاون پارلمانی وزیر ارتباطات:

رشد رایتل به نفع درآمد های دولت است

به گفته معاون حقوقی وزیر ارتباطات، برخی مشترکان رایتل برای استفاده از تماس تصویری سیم کارت رایتل خریده اند؛ از این رو در وزارت ارتباطات تلاش می کنیم این محدودیت ها سریع تر برطرف شود تا اپراتور تعهداتش به مردم را اجرا کند.

فناوران- مرتضی براری با تاکید بر اینکه محدودیت‌های اعمال شده برای رایتل باید برطرف شود، گفت: رایتل در مسیر فعالیت خود با محدودیت‌های مختلفی روبه‌رو بوده است، که از جمله آنها محدودیت بر سر راه تماس تصویری این اپراتور است. معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: بخشی از مشترکان رایتل برای استفاده از خدمت تماس تصویری، سیم‌کارت‌های رایتل را خریداری کرده‌اند، از این رو در وزارت ارتباطات تلاش می‌کنیم این محدودیت‌ها هرچه سریع‌تر برطرف شود تا این شرکت بتواند تعهداتی را که به مردم داده اجرا کند.
وی گفت: ما تاکید داریم که باید از حداکثر ظرفیت‌ها برای ارایه سرویس به مردم استفاده کرد و در همین زمینه آمادگی داریم از تمام اپراتورها حمایت کنیم. براری گفت: اپراتورها نیز باید برای حفظ منافع ملی در توسعه سرویس‌ها و تجهیزات خود از حداکثر ظرفیت داخلی استفاده کنند.
معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: رشد رایتل درواقع رشد صنعت مخابرات کشور است و رشد درآمد آن رشد درآمد خزانه دولت به حساب می‌آید. به همین منظور وزارت ارتباطات در راستای حمایت از تمام اپراتورها،‌ از رایتل نیز حمایت کافی را خواهد داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :