آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3540
تاریخ انتشار : 8 آذر 1390 11:10
تعداد بازدید : 667

ازآیفون جدید در خاورمیانه استقبال نشد

اگر چه مدل جدید آیفون موسوم به iPhone 4S در برخی نقاط جهان با استقبال مواجه شده، اما به نظر می رسد مردم خاورمیانه چندان از این گوشی خوش شان نیامده است.

فارس- بررسی‌ها نشان می‌دهد 6/32 درصد از شهروندان خاورمیانه عربی گفته‌اند که ترجیح می‌دهند منتظر عرضه مدل جدیدتر این گوشی یعنی آیفون 5 بمانند و iPhone 4S را خریداری نکنند.
مهم‌ترین علت عدم استقبال از iPhone 4S آن است که بسیاری معتقدند که این گوشی تفاوت چندانی با آیفون 5 ندارد و امکاناتی که به آن اضافه شده آن قدر اهمیت ندارد که کاربران بخواهند مجددا چند صد دلار صرف خرید یک گوشی جدید کنند.
از جمله امکانات افزوده شده iPhone 4S نسبت به آیفون 4 می‌توان به سیستم هوشمند تشخیص صدا، تراشه دو هسته‌ای A5، دوربین دیجیتال تازه با امکانات اپتیک و در نهایت امکان ضبط ویدیو با دقت 1080p HD اشاره کرد.26 درصد پاسخ‌دهندگان به این نظرسنجی هم گفته‌اند که ترجیح می‌دهند قبل از خرید این گوشی چند ماهی صبر کنند و از نظرات و عکس‌العمل سایر مردم در مورد آن مطمئن شوند.
البته تنها 3/15 درصد گفته‌اند از این گوشی ناامید شده‌اند. 22/11 درصد می‌خواهند این گوشی را به یاد استیو جابز خریداری کنند و 29/14 درصد هم چون دوست دارند همیشه آخرین مدل گوشی آیفون را در اختیار داشته باشند به دنبال خرید آن هستند. iPhone 4S آخرین محصول اپل بوده که زیر نظر استیو جابز طراحی شده و در سه روز اول عرضه آن بیش از 4 میلیون  دستگاه از آن به فروش رفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :