آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 35403
تاریخ انتشار : 20 مهر 1392 12:0
تعداد بازدید : 1074

الگوهای خلاقیت در

اینستاگرام

اینستاگرام با داشتن 150 میلیون کاربر این روزها دیگر فقط محلی برای تفریح و آپلود کردن عکس های دسته جمعی تولدها، شب نشینی ها و قرارهای گروهی یا ماگ های پر از چای و نسکافه نیست. اگر از کاربران هوشمندی باشید که به دنبال پیدا کردن تجربه های تازه دیگران هستند یا دل تان می خواهد خلاقیت خود را تقویت کنید، حالا اینستاگرام بعد از پینترست بهترین مکان است. می توانید کاربرانی را در اینستاگرام پیدا کنید که پروژه های کوچک و بزرگ خود را در این فضا با دیگران به اشتراک گذاشته اند، از آنها الهام بگیرید و به نگاه و تفکرتان سمت و سو بدهید. بنابراین در اینستاگرام فقط به دنبال دوستان خود نباشید، می توانید با دنبال کردن عکاسان و هنرمندان و صاحبان خلاقیت در زمینه های مختلف هنری، پا به دنیایی تازه بگذارید. ما در این گزارش با معرفی 10 کاربری که باید در اینستاگرام دنبال کنید، به شما کمک می کنیم.

شبنم کهن چی

Red Hongyi

او یک هنرمند معمار است که نقاشی را دوست دارد اما نه با ابزار معمول نقاشی مانند مداد و قلم‌مو، او از ابزارهای جدیدی برای تقاشی‌های خود استفاده می‌کند. ابزارهایی که در دسترس همه ما هست اما هیچ‌وقت فکرش را نکردیم که با استفاده از آنها یک اثر هنری خلق کنیم. او یک هنرمند مالزیایی است و اسم Red Hongyi برای وی یک اسم مستعار است. یکی از جدیدترین پروژه‌های او آرایش با هنر چینی نام داشت که بخشی از آن را می‌توان در صفحه اینستاگرام‌اش دید. در این پروژه، این هنرمند مالزیایی سعی کرده با لوازم آرایش آثار زیبایی خلق کند.

Adam Elkins

آدام یک عکاس تجربی است که در اوهایو زندگی می‌کند و در کارهایی که روی اینستاگرام به نمایش می‌گذارد بیشتر روی چاله‌های آب تمرکز کرده است. به این ترتیب بیشتر عکس‌های وی عکس‌هایی است که سایه اشیا و آدم‌ها و شهر را در چاله آب را نشان می‌دهد.

Murad Osmann

این عکاس روسی دست شما را می‌گیرد و به دیدن نقاط مختلف می‌برد. او با دوستان خود سفر می‌کند و طی سفر با حضور او از مکان‌های مختلف عکس می‌گیرد و در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد.
در تمام عکس‌ها یک دختر دست عکاس را گرفته و به سمت جلو می‌کشد و این ویژگی تمام عکس‌های مراد عثمان است.

Samantha Lee

بازی و نقاشی با غذا؛ این یکی از دوست‌داشتنی‌ترین کارهاست که در ایسنتاگرام نیز طرفداران بسیاری دارد. سامانتا لی یکی از هنرمندانی است با غذا نقاشی می‌کند. او غذا می‌پزد و با غذا داستان می‌سازد.

Rachel Ryle

امکان به اشتراک‌گذاری ویدیو در اینستاگرام بسیاری از کاربران را قادر به عرضه توانایی‌ها و خلاقیت‌های خود و آموزش به دیگران کرد.
یکی از این کاربران، ریچل است. او طراحی است که ویدیوهای کوتاهی از طرح‌هایی که می‌کشد را با کاربران اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد و طرفداران بسیاری هم دارد؛ طرفدارانی که همیشه صفحه وی را دنبال می‌کنند و منتظر فیلم جدیدی از او هستند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :