آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3541
تاریخ انتشار : 8 آذر 1390 11:13
تعداد بازدید : 423

ویژه محرم روی موبایل

امکان اطلاع از نزدیک ترین هیات

امکان اطلاع از نزدیک ترین هیات نسبت به محل قرارگیری فرد از طریق موبایل و توسط اپراتور دوم تلفن همراه کشور ویژه ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع ) فراهم شد.

مهر- همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)، ایرانسل به ارایه محصولات و خدمات مناسبتی این ایام نظیر خدمات متنی، آهنگ پیشواز، اطلاع‌رسانی برنامه مساجد و حسینیه‌های مراکز استان‌ها، امکان اطلاع از نزدیک‌ترین هیات نسبت به محل قرارگیری مشترک و همچنین طرح عضویت در “هیات عزاداران ایرانسل” اقدام کرده است.
مشترکان سیم کارت‌های این اپراتور می‌توانند با ارسال یک پیامک بدون متن رایگان به شماره 84884 در هیات عزاداران ایرانسل عضو شوند و پس از عضویت، ایرانسل به طور خودکار و بنا به موقعیت مکانی مشترک، محصولات مناسبتی مرتبط با شهر وی را به طور روزانه اطلاع رسانی می‌کند و مشترک می‌تواند از محصولات ویترین و نوای پیشواز محلی و عمومی ‌متناسب با ایام محرم بهره‌مند شود.
محصولات برتر مناسبتی این ایام شامل نوای پیشواز محلی و عمومی ‌و مسابقه پیامکی نینواست که تمامی ‌نواهای پیشواز در ایام محرم با 50 درصد تخفیف به قیمت 2هزار و 500 ریال عرضه می‌شوند.
محصولات متنی ویترین ایرانسل نیز شامل پیامک محرم، نوحه، اعمال محرم، اشعار، اطلاع از برنامه مساجد و حسینیه‌ها در مراکز استان‌ها، اطلاع از نزدیک‌ترین هیات، ثبت هیات، فرهنگ عاشورا، مرثیه و زندگینامه شهدای کربلاست.
مشترکان علاوه بر اطلاع از برنامه‌ها و محصولات شهر خود می‌توانند برای اطلاع از برنامه شهرهای دیگر، نام شهر مورد نظر را با رعایت فاصله پس از عبارت ozv moharam به شماره 84884 ارسال کنند که در این صورت هم محصولات مناسبتی مرتبط با شهر خود و هم شهر مورد نظر را دریافت
خواهند کرد.
عضویت در هیات عزاداران و دریافت پیام‌های اطلاع‌رسانی محصولات رایگان است و مشترکان تنها بهای محصولات و خدمات مورد تقاضای خود را پرداخت می‌کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :