آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3545
تاریخ انتشار : 8 آذر 1390 11:26
تعداد بازدید : 814

سامانه سپاس موسسه مهر راه اندازی شد

رییس مرکز ICT موسسه مهر از راه اندازی سامانه سپاس در راستای اطلاع رسانی سریع به سپرده گذاران از میزان سود قطعی واریزی به سپرده هایشان خبر داد.

بیما- سید مهدی حسینی ضمن تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی دقیق به سپرده گذاران گفت: مشتریان موسسه مالی و اعتباری مهر می توانند با ارسال شماره مشتری خود با اعداد لاتین به سامانه «سپاس» (شماره 10007 )، مبلغ سود قطعی واریز شده به سپرده های سال های 86، 87، 88 و 89 خود را دریافت کنند.
وی افزود: درآینده ای نزدیک سهامداران و مشتریان می توانند خدماتی نظیر نرخ سهام شرکت های زیرمجموعه موسسه مالی و اعتباری مهر را هم از طریق سامانه پیامکی اطلاع رسانی سود سپرده ها (سپاس) دریافت کنند.
رییس مرکز ICT اطلاع رسانی سنتی را به علت عدم ارتباط صحیح و به هنگام و همین طور سازگار نبودن با اهداف بانکداری مدرن، اصولی و کارساز ندانست.حسینی ادامه داد: مدیران و کارشناسان مرکز ICT با تکیه بر روش های جدید در حوزه خدمات نوین بانکی و استفاده خلاقانه و پویا بر پایه یک مدل علمی پیشرفته ، سامانه جدید اطلاع رسانی مدرن و در دسترسی را برای مشتریان طراحی کرده اند تا ضمن تکریم ارباب رجوع و بالا بردن سطح رضایتمندی آنان ، بار دیگر موسسه مالی و اعتباری مهر را از رقبای خود متمایز سازند.
وی گفت: این خدمت نوین که بر اساس تجزیه و تحلیل اهداف، بررسی نقاط قوت و ضعف، خط مشی سازمان و احترام متقابل به مشتری راه اندازی شده است و به پاس اعتماد و قدردانی از سپرده گذاری  آنها در شعب موسسه مالی و اعتباری مهر «سپاس» نام گذاری شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :