آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3549
تاریخ انتشار : 8 آذر 1390 11:48
تعداد بازدید : 611

مسدود شدن حساب های قرض الحسنه در بانک توسعه صادرات

بانک توسعه صادرات از مشتریان خود خواست با مراجعه به شعب این بانک، حساب های قرض الحسنه پس انداز خود را به سپرده سرمایه گذاری تبدیل کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

اعتبار نیوز-  با توجه به الزام بانک مرکزی لازم است مشتریان بانک حساب های قرض الحسنه پس انداز خود را بسته و یا با تغییر نوع حساب نسبت به افتتاح و انتقال وجه به حساب سپرده سرمایه‌گذاری اقدام کنند.
بانک توسعه صادرات ایران در این اطلاعیه از مشتریان خود درخواست کرده، اصل کارت ملی، دفترچه حساب قرض الحسنه پس انداز و کارت بانک مرتبط با حساب مذکور را با خود همراه داشته باشند.
بر اساس این گزارش، تمام حساب های سنتی ریالی و ارزی مشتریان حقیقی و حقوقی  به سیستم فراگیر یکپارچه رایانه ای بانک توسعه صادرات موسوم به «سفیر» منتقل شده و حساب‌های سنتی از چرخه  عملیات این بانک خارج می شوند.
چندی پیش بانک توسعه صادرات از مشتریان خواسته بود برای ارایه اطلاعات کامل هویتی خود از جمله کدملی و شناسه ملی و همچنین تعیین تکلیف حساب های خود در سیستم سنتی  و انتقال آن به سیستم سفیر به شعب بانک توسعه صادرات مراجعه کنند.
لازم به ذکر است که افتتاح حساب در سیستم سنتی یا همان سیستم تمرکز حساب مشتری در یک شعبه، پس از اجرایی شدن سیستم فراگیر یکپارچه رایانه ای «سفیر» در بانک توسعه صادرات متوقف شد ولی ارایه خدمات به حساب های سنتی همچنان ادامه داشت که با اجرایی شدن سیاست های جدید بانک مرکزی، ارایه خدمات به حساب های سنتی نیز متوقف می شود.     


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :