آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 35499
تاریخ انتشار : 21 مهر 1392 10:41
تعداد بازدید : 1227

یزد 7 آبان ماه میزبان«کامیتکس نهم» است

نهمین نمایشگاه کامپیوتر و تجارت الکترونیکی یزد(کامیتکس) 7 آبان ماه سالجاری پس از یک سال تاخیر برگزار خواهد شد.

فناوران- دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان یزد با اعلام این مطلب گفت: به دلیل شرایط خاص آب و هوایی استان یزد، این نمایشگاه هرساله در پاییز برگزار می شود و امسال نیز مانند سال های گذشته تاریخ کامیتکس از 7 لغایت 10 آبان ماه است.
مهدی لسان صدق زمان برگزاری نمایشگاه را بسیار مناسب دانست و افزود: آبان ماه زمان خوبی برای برگزاری نمایشگاه است، زیرا هم خریدهای دولتی تا حدودی آغاز شده است و هم دانشجویان استانی می توانند از آن بازدید کنند. وی در مورد تعداد شرکت هایی که تاکنون ثبت نام کرده اند، گفت: تاکنون 30 شرکت ثبت نام کرده اند که به نظر می رسد تعداد شرکت کنندگان تا اواخر مهرماه افزایش پیدا کند.
وی افزود: سالهای گذشته تعداد شرکت های  حاضر در نمایشگاه به خصوص شرکت های استانی بیش از این بودکه امیدواریم طی روزهای آینده  تعداد شرکت کنندگان افزایش خوبی داشته باشد.
وی همچنین در مورد فضای مفید نمایشگاه کامیتکس گفت: تاکنون دو هزار متر مربع فضای مفید برای نمایشگاه پیش بینی شده است که با افزایش تعداد شرکت کنندگان آن را به 3 هزار و 500 متر مربع افزایش خواهیم داد.
لسان صدق با بیان اینکه بلافاصله پس از قطعی شدن زمان برگزاری نمایشگاه ، اطلاع رسانی آن هم آغاز شد، گفت: از یک ماه قبل شروع از طریق سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور اقدام به اطلاع رسانی کرده ایم اما به دلیل برخی مشکلات اقتصادی از سوی استان های دیگر هنوز استقبال چندانی نشده است.
وی افزود: قطعا ویترینی که نمایشگاه برای شرکت ها ایجاد می کند بسیار مهم است اما شرایط بد اقتصادی باعث شده تا رویکرد تبلیغاتی شرکت ها تغییر کند.
وی همچنین با بیان اینکه نمایشگاه کامیتکس با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای و اتحادیه برگزار می شود، گفت:: کارگروهی در نظام صنفی رایانه ای تشکیل شده است که نمایندگان هر دو نهاد صنفی در آ حضور دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :