آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 35515
تاریخ انتشار : 21 مهر 1392 11:6
تعداد بازدید : 791

زاکربرگ 4 خانه اطراف خود را خرید!

مارک زاکربرگ، بنیان گذار و مدیرعامل میلیاردر فیس بوک برای حفظ حریم خصوصی خود چهار خانه همجوار و همسایه خودش را در پالو آلتو به مبلغ ۳۰ میلیون دلار خرید.

رسانه‌های اجتماعی - منزل زاکربرگ بیش از پنج هزار متر مربع است و زاکربرگ این چهار خانه را فعلا فقط به ساکنان فعلی‌اش اجاره داده است.
زاکربرگ یکی از چند مدیرعامل شرکت‌های فناوری معروف است که خانه‌اش در خیابان‌های پوشیده از درخت پالو آلتو است. مرسیا مه‌یر مدیرعامل یاهو و لری‌پیج مدیرعامل گوگل نیز در این‌جا زندگی می‌کنند. لری‌پیج مدیرعامل فعلی گوگل نیز چندسال پیش خانه خود رابه طول شش هزار متر مربع ساخت. اما دلیل زاکربرگ متفاوت است، او برای زندگی بزرگ‌تر نمی‌خواهد بلکه فقط می‎خواهد کمی حریم خصوصی داشته باشد! ثروت شخصی زاکاربرگ بیش از ۱۹ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود و وی همچنین یک خانه در سانفرانسیسکو دارد. این فاجعه و در عین حال مضحک است که زاکربرگ با افزایش طول خانه خود به دنبال حفظ حریم خصوصی خود است. زیرا امروز یکی از بزرگ‌ترین انتقاداتی که به فیس‌بوک و سایر شبکه‌های اجتماعی وارد می‌شود، نقض کردن حریم خصوصی افراد مختلف است. مخصوصا گراف سرچ فیس‌بوک. فردی که بیشترین انتقادات به نقض حریم خصوصی در جهان به او وارد می‌شود. حال خود به دنبال حریم خصوصی بیشتر است، آنهم با افزایش حریم خانه خود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :