آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 35612
تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 10:53
تعداد بازدید : 940

مدیر بازاریابی اپراتور سوم:

اینترنت رایتل اصلا گران نیست

به گفته مدیر بازاریابی اپراتور سوم تلفن همراه، اینترنت رایتل در مقایسه با سایر اپراتور ها تعرفه کمتری دارد و حتی گاهی نرخ اینترنت سیم کارت های دیتای ما از برخی ADSLها هم ارزان تر است.

ایسنا- محمد فرجود درباره بالا‌ بودن تعرفه‌های اینترنت اپراتور سوم تلفن همراه گفت: نکته مهمی که باید درباره‌ تعرفه‌ رایتل توجه داشت آن است که نسبت به سایر اپراتور‌ها تعرفه‌ ما اصلا گران نیست و به ویژه در خصوص برخی خدمات پایه، گاه حتی قیمت‌های ما پایین‌تر هم هست. وی افزود: به عنوان مثال در زمینه‌ اینترنت ما در مقایسه با هر دو اپراتور فعال دیگر قیمت‌های پایین‌تری داریم و تعرفه‌ سیم‌کارت‌های دیتای ما گاه حتی از برخی شرکت‌های ارایه‌کننده ADSL هم پایین‌تر است.
فرجود افزود: در حال حاضر هر کیلوبایت اینترنت ما در مصرف آزاد نیم‌ ریال هزینه دارد و این مبلغ در ساعات مختلف شبانه‌روز ثابت است در صورتی که این تعرفه در اپراتور‌های دیگر گاه تا هشت ریال هم می‌رسد.
مدیر بازاریابی رایتل در ادامه با تاکید بر اینکه برای کاربرانی که استفاده بیشتری از اینترنت دارند، فعال‌سازی بسته‌های اینترنت تاثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها خواهد داشت، گفت: در آینده نزدیک رایتل سرویس جدیدی با نام «چرتکه» راه‌اندازی خواهد کرد که در قالب آن افراد می‌توانند میزان مصرف خود را به تفکیک اعلام کنند و به‌طور مثال بگویند ماهانه چند ایمیل چک می‌کنند و چند ساعت در اینترنت به جست‌وجو می‌پردازند تا بر این اساس بسته‌ای متناسب با نیاز آنها معرفی شود. فرجود همچنین از سرویس‌های دیگری که قرار است توسط اپراتور سوم ارایه شوند یاد کرد و یکی از این موارد را سرویس تلویزیون همراه معرفی کرد.
وی گفت: با استفاده از این سرویس کاربران می‌توانند بدون نیاز استفاده از هیچ‌گونه از تجهیزات خاص، تنها با استفاده از سیم‌کارت و گوشی تلفن همراه خود شبکه‌های تلویزیونی را دریافت کنند.
وی افزود: اکنون مراحل فنی ارایه‌ این سرویس به پایان رسیده و پس از اخذ مجوز‌های لازم، اپراتور سوم آماده ارایه‌ این سرویس خواهد بود.
مدیر بازاریابی رایتل در ادامه از ارایه نسل جدید مودم‌های رایتل در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با استفاده از این مودم‌ها که وای‌فای نام گرفته 10 کاربر می‌توانند به‌طور هم‌زمان از اینترنت 3G به صورت بی‌سیم استفاده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :