آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 35620
تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 11:11
تعداد بازدید : 1316

امکان حضور مجازی در سمینار آموزشی راهبری اینترنت

امکان حضور مجازی در سمینار آموزشی «آشنایی با IGF و راهبری اینترنت» برای عموم فراهم شد.

روابط عمومی نصر تهران- با پیگیری برگزارکنندگان سمینار آموزشی IGF و راهبری اینترنت، امکان حضور آنلاین (Remote Participation) برای آن دسته از علاقه‌مندان که امکان حضور فیزیکی در محل سمینار را ندارند، فراهم شد.
این سمینار آموزشی که امروز از ساعت ۱۰ تا ۱۳ در محل ساختمان مرکزی مرکز پژوهش‌های بنیادی برگزار می‌‌شود، به مباحثی همچون معرفی IGF و روند تکامل و محتوای آن، انجمن راهبری اینترنت پارسی‌زبانان (Persian IGF) و برنامه‌های آن در راستای آگاه‌سازی و افزایش دانش عمومی در خصوص مدیریت و راهبری اینترنت در سطوح جهانی و منطقه‌ای و نحوه مشارکت متخصصان در مباحث IGF می‌پردازد.
براساس این گزارش آن دسته از علاقه‌مندانی که امکان حضور فیزیکی در محل برگزاری سمینار را ندارند می‌توانند از طریق اینترنت در سمینار شرکت کرده و به صورت هم‌زمان ویدیو و مباحث آموزشی را مشاهده کرده و با برگزارکنندگان سمینار از طریق پرسش پاسخ در تعامل باشند.
علاقه‌مندان پس از ورود قادر خواهند بود اسلایدها و فیلم برگزاری سمینار را مشاهده کرده و صدای استادان را بشنوند. همچنین امکانات یک کلاس آموزشی کامل برای مطرح کردن سوالات و... در اختیار شرکت‌کنندگان خواهد بود.
متقاضیان می‌توانند برای شرکت در سمینار به سایت intgovforum.webex.com مراجعه و در صورت نیاز به رمز عبور کلمه persian را وارد کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :