آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3565
تاریخ انتشار : 7 آذر 1390 12:25
تعداد بازدید : 734

معاون بهره‌برداري و مديريت شبکه شرکت ارتباطات زيرساخت:

PAP ها و شرکت هاي مخابراتي ضريب تسهيم پهناي باند را رعايت نمي کنند

معاون بهره برداري و مديريت شبکه شرکت ارتباطات زيرساخت با بيان اينکه برخي شرکت هاي مخابرات استاني وPAP ها ضريب تسهيم پهناي باندي را که از شرکت زيرساخت خريداري مي کنند، رعايت نمي کنند و به تعداد بيشتري از کاربران واگذار مي کنند، اعلام کرد: همين امر سبب اختلال در شبکه اينترنت مي شود.

وايمکس نيوز- حسن شاهي با بيان اينکه زيرساخت بايد پهناي باند مورد نياز ارتباطات اينترنتي کشور را تامين کند، افزود: اختلالات در شبکه اينترنت کشور فقط به شرکت زيرساخت مربوط نمي‌شود.
وي با بيان اينکه عوامل گوناگوني در افت شبکه اينترنت وجود دارد، گفت: برخي اوقات ضريب تسهيم در پهناي باندي که شرکت‌هاي مخابراتي و شرکت‌هاي ندا از زيرساخت خريداري مي‌کنند، رعايت نمي‌شود و اين موضوع باعث اختلال در شبکه اينترنت مي‌شود.
وي با بيان اينکه بروز مساله در تجهيزات شرکت‌هاي مخابرات استاني و شرکت‌هاي ندا مي‌تواند از ديگر عواملي باشد که در کيفيت شبکه اينترنت اختلالاتي را ايجاد کند، افزود: اختلال در تجهيزات هر يک از شرکت‌ها مي‌تواند تا حدودي در ايجاد اختلال در شبکه اينترنت
 تاثير بگذارد.
اين در حالي است که شرکت‌هاي ندا و اپراتورهاي وايمکس اختلالاتي را که اخيرا در شبکه آنها ايجاد شده را ناشي از شبکه شرکت ارتباطات زيرساخت دانسته‌  و اعلام کرده‌اند بخش اعظمي از اين افت کيفيت به آنها
 مربوط نمي‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :