آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3593
تاریخ انتشار : 9 آذر 1390 0:36
تعداد بازدید : 343

انتشار مجله دانشگاهي يادگيري الكترونيكي کشور در شيراز

مدير آموزش مداوم پزشكي و قطب علمي آموزش الكترونيكي دانشگاه علوم پزشكي شيراز گفت: تنها مجله دانشگاهي يادگيري الكترونيكي کشور با عنوان «مديا» در شيراز منتشر مي شود و مقالاتي که در اين فصلنامه چاپ شوند، دو امتياز پژوهشي خواهند گرفت.

 ايسنا- مجيدرضا فرخي افزود: رشد،‌ توسعه و پيشرفت جوامع امروزي در گرو رشد و تعالي علمي كشورهاست. انتقال يافته‌هاي علمي، انجام تحقيقات و مبادله اطلاعات بين دانشگاه‌ها، عامل تعيين‌كننده‌اي در رشد و اعتلاي علمي، فرهنگي و زمينه‌ساز خودكفايي
 است.
وي گفت: يادگيري الكترونيكي در جهان به ويژه در عرصه آموزش عالي و توسعه مداوم نيروي انساني به سرعت در حال افزايش و غلبه بر روش‌هاي آموزش حضوري و سنتي هستند، در ايران نيز اين اقبال به‌طور چشمگير در سطح آموزش عالي مشاهده مي‌شود.
وي افزود: در راستاي تحقق نقشه جامع علمي كشور از ابتداي سال 89، فصلنامه مديا «مجله دانشگاهي يادگيري الكترونيكي» براي نخستين‌بار در ايران به‌طور پيوسته توسط قطب علمي آموزش الكترونيكي پيشرفته در علوم پزشكي دانشگاه علوم پزشكي شيراز منتشر شده و مي‌شود.
فرخي گفت: اين مجله به منظور ارتقاي‌ سطح دانش، آگاهي و توسعه كيفيت يادگيري الكترونيكي، به اشتراك گذاشتن يافته‌هاي علمي در اين حوزه در دانشگاه‌ها به‌خصوص دانشگاه‌هاي علوم پزشكي و ارايه آخرين نوآوري‌ها منتشر مي‌شود.
وي افزود: با توجه به اهميت درج مقالات علمي در اين فصلنامه طبق نظر هيات مميزه دانشگاه علوم پزشكي شيراز، به مقالات چاپ شده در فصلنامه مديا دو امتياز پژوهشي تعلق مي‌گيرد.
فرخي گفت: بر اين اساس قطب علمي آموزش الكترونيكي پيشرفته در علوم پزشكي شيراز از تمامي پژوهشگران، استادان، دانشجويان و محققان دعوت مي‌كند مقالات خود را در  مورد آموزش و يادگيري به‌طور اعم و يادگيري الكترونيكي، فناوري اطلاعات و ارتباطات در علوم پزشكي به‌طور اخص براي چاپ در نشريه مديا به نشاني media@ceel.sums.ac.ir ارسال كنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :