آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3596
تاریخ انتشار : 9 آذر 1390 0:43
تعداد بازدید : 471

هشدار به مشتركان همراه اول

مراقب پيامک هاي افراد کلاهبردار باشيد

در روزهاي اخير مشاهده شده است که پيامك هايي از شماره هاي ناشناس به مشتركان تلفن هاي همراه اول استان زنجان مبني بر برنده شدن در طرح هاي تشويقي ارسال مي شود كه وجاهت قانوني ندارند.

ایسنا- امير اسکندري، مسوول روابط‌ عمومي شرکت سهامي مخابرات استان زنجان با بيان اينکه در روزهاي اخير عده‌اي سودجو با قصد اخاذي و کلاهبرداري به ارسال پيامك به مشتركان همراه اول با عناوين برنده شدن جوايز همراه اول اقدام کرده‌اند، بیان کرد: اين موضوع به هيچ عنوان از سوي شركت ارتباطات سيار و شركت مخابرات استان زنجان مورد قبول نيست.
او ادامه داد: مشتركان تلفن‌هاي همراه اول مي‌توانند براي اطلاع از برنده شدن خود در طرح‌هاي تشويقي فقط به وب‌سايت همراه اول به نشاني www.mci.ir مراجعه کنند و يا با شماره تلفن 09990 تماس بگيرند.
وي با تاکيد بر اينکه مشترکان همراه اول بايد توجه داشته باشند که به هيچ‌وجه هنگام دريافت چنين پيامک‌هايي نبايد اطلاعات شخصي خود را در اختيار ديگران قرار بدهند، بیان کرد: بهترين راه هنگام دريافت چنين پيامک‌هايي، ترتيب اثر ندادن به آنهاست، به نحوي که مشترکان حتي‌الامکان از ارسال پاسخ به اين پيامک‌ها نيز خودداري کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :