آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3601
تاریخ انتشار : 9 آذر 1390 0:53
تعداد بازدید : 736

کسب درآمد بیش از 2 میلیارد ریال برای دفاتر پیشخوان دولت در دو ماه

مسوول کمیته مطالعات راهبردی و بررسی های فنی انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان تهران گفت: دفاتر پیشخوان دولت استان تهران در دو ماه نخست فعالیت، 2 میلیارد و 200 میلیون ریال از خدمات بیمه ای کسب کردند.

موبنا- زهیر طیب با بیان این مطلب اافزود: تفاهم‌نامه بیمه توسعه با معاونت سرمایه انسانی رییس جمهور در تهران با همکاری این انجمن به اجرا درآمد و بالغ بر 100 دفتر در دوماه نخست اجرای این طرح جذب، آموزش، تجهیز و فعال شده‌اند.
وی گفت: همه رشته‌های بیمه‌ای با نظارت موسسات مجاز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به مسوولان دفاتر آموزش داده می‌شود و دفاتر در صدور تمامی بیمه‌نامه‌ها مطابق مقررات بیمه مرکزی و دستورالعمل‌های داخلی بیمه توسعه مجاز است و به دفاتر توسط موسسات تحت نظارت بانک مرکزی، گواهینامه آموزشی معتبر اعطا می‌شود.
طیب افزود: رویکرد جدید به دفاتر پیشخوان دولت، واگذاری امور این دفاتر به تشکل‌های صنفی حرفه‌ای آنهاست و دولت باید تصدی‌گری را در این حوزه کاهش دهد که در تدارک این امر است.
وی گفت: دفاتر نیز باید خود را با فضای جدید کسب‌وکار در سایه سیاست‌های کلی اصل 44 تطبیق دهند و با مطالعه و درک صحیح از شرایط، موقعیت بهتری را برای خود رقم بزنند.
وی ادامه داد: براساس گزارشی که از سوی سرپرستی دفاتر پیشخوان دولت در شرکت بیمه توسعه ارایه شده دفاتر در ماه‌های نخست فعالیت مشترک خود با آن شرکت بالغ بر 2 میلیارد و 200 میلیون ریال درآمد کسب کرده‌اند که نشان از توانایی بالای جذب مشتری برای خدمات بیمه‌ای در دفاتر است.
وی افزود: مسیر سازماندهی و جذب دفاتر استان برای این خدمت نو که هم اکنون مراحل تست خود را در استان تهران با موفقیت سپری کرده است، از تشکل‌های صنفی استانی می‌گذرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :