آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3613
تاریخ انتشار : 9 آذر 1390 1:16
تعداد بازدید : 623

در ششمين جلسه هيات مديره

تشکیل سه کارگروه در دستورکار « نصر» تهران قرار گرفت

در ششمين جلسه هيات مديره سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران تشکیل سه کارگروه برای بررسی طرح شبنم، بازنگری آيين نامه هاي داخلی سازمان و تعامل با اداره استاندارد در دستور کار قرار گرفت.

فناوران- ششمین جلسه هیات مدیره نظام صنفی رایانه‌ای تهران در محل دبيرخانه سازمان برگزار شد.
در اين جلسه انتخاب اعضاي كميسيون‌ها در دستور كار قرار گرفت و مقرر شد بر اساس آيين نامه، براي هر كميسيون 15 نفر با احتساب مسوول کميسيون به عنوان اعضای اصلی کميسيون انتخاب و از مابقی نفرات پيشنهادی مسوول کميسيون، برای حضور در جلسات کارگروه­ها دعوت شود.
در ادامه جلسه در مورد اعضای پيشنهادی هر کميسيون بحث و تبادل نظر صورت گرفت و اعضاي كميسيون‌هاي نرم افزار، اينترنت و انتقال داده، شبکه، آموزش و پژوهش و سخت افزار انتخاب شدند. انتخاب اعضاي كميسيون‌هاي افتا و فروشگاه‌ها نيز به جلسه آتي موكول شد.
بررسي طرح شبنم از ديگر موضوعات مطرح در اين جلسه بود كه در اين زمینه مقرر شد کارگروهی با حضور مسوولان طرح و روسای کميسيون­های فروشگاه­ها، سخت­افزار و شبکه تشکيل و پس از بررسي مسایل مربوط به اين طرح ، نتيجه به هيات مديره گزارش شود.
تشكيل کارگروه بررسی و بازنگری آيين ­نامه ­هاي داخلي سازمان و کارگروهی با موضوع تعامل با اداره استاندارد سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي نيز از ديگر مصوبات اين جلسه بود.
گفتني است، موضوع تشکيل کارگروه برنامه­ريزی راهبردی نيز در دستور کار نشست آتی هيات مديره قرار دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :