آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 37280
تاریخ انتشار : 13 آبان 1392 10:17
تعداد بازدید : 1114

سازمان نظام صنفی اعلام کرد:

ثبت نام الکامپ؛ از 18 آبان به بعد

سازمان نظام صنفی رایانه ای زمان آغاز ثبت نام شرکت ها برای حضور در الکامپ نوزدهم را را شنبه هفته آینده، 18 آبان ماه اعلام کرد.

فناوران- کاظم آیت‌اللهی، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با بیان اینکه تاخیر در زمان ثبت‌نام الکامپ به منظور شفاف‌سازی و حصول هماهنگی میان دست‌اندرکاران الکامپ است، گفت: می‌دانیم که شرکت‌ها در انتظار ثبت‌نام هستند اما باید منافع صنف لحاظ شود، بنابراین از آنها می خواهیم تا هفته آینده دست نگه دارند. وی با بیان اینکه زمان ثبت نام و جانمایی الکامپ پیش از تشکیل کمیته اجرایی اعلام شده بود، گفت: کمیته اجرایی نمایشگاه باید وفق سیاست‌های شورای سیاست‌گذاری الکامپ عمل کند و این مورد در جلسه ای که دیروز (یکشنبه) برگزار شد، مورد تاکید قرار گرفت.
رییس نصر کشور گفت: در جلسه دیروز با شرکت سهامی نمایشگاه‌ها توافق شد برای تامین نقطه نظرات صنف در خصوص شیوه و زمان ثبت‌نام، شنبه هفته آینده ثبت‌نام آغاز ‌شود که چگونگی ثبت نام طی روزهای آینده به اطلاع اعضای صنف خواهد رسید. وی مهم ترین خواست نظام صنفی رایانه ای را ایجاد شفافیت بیشتر در نحوه دریافت مبالغ ارزی اجاره غرفه ها اعلام کرد.
وی گفت: امروز (دوشنبه) نیز شورای سیاست‌گذاری جلسه دارد و مبحث برنامه‌ریزی ثبت‌نام برای مشارکت در الکامپ و چگونگی آن به طور مفصل بررسی و جمع‌بندی خواهد شد.
آیت‌اللهی با بیان اینکه زمان ثبت‌نام الکامپ (18 آبان) قطعی شده و تغییری نخواهد کرد، گفت: مطمئن هستیم که در این مدت به تفاهم و جمع بندی خواهیم رسید.
آیت اللهی همچنین در مورد مبالغ اعلام شده برای اسپانسری و خدمات ویژه از سوی مجری نیز گفت: این توافقات از نظر ما بلامانع است، به شرطی که در بسته پیشنهادی خدمات ویژه، اولویت جانمایی وعده داده نشود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :