آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 37287
تاریخ انتشار : 13 آبان 1392 10:27
تعداد بازدید : 1098

شبکه ارتباطی چهره ها و مردم رونمایی شد

نسخه آزمایشی شبکه ارتباطی "چهره ها و مردم" به آدرس vamardom.com با حضور مسوولان این سایت در تالار وحدت رونمایی شد.

ایرنا- مدیرعامل پایگاه ارتباطی چهره‌ها و مردم با بیان اینکه شبکه ارتباطی "چهره‌ها و مردم" نخستین و بزرگ‌ترین بنگاه روابط عمومی‌ خصوصی کشور است، گفت: این پایگاه شبکه ارتباطی میان چهره‌ها و عموم مردم است که با بهره‌گیری از امکانات اینترنتی به برقراری ارتباط مستقیم و بی‌واسطه می‌پردازد.
علیرضا عاشوری با اشاره به اینکه "چهره‌ها و مردم" پایگاهی است مدرن که پایه‌گذار نسل جدید ارتباطات در فضای مجازی تعریف می‌شود، گفت: این شبکه سعی در پیاده‌سازی الگوهای روابط عمومی ‌چهره‌ها در فضای مجازی دارد تا به واسطه آن، ارتباط میان چهره‌ها و مخاطبان‌شان بیشتر سهل‌تر شود.
وی در توضیح اینکه "چهره‌ها در این وب‌سایت چه کسانی هستند، گفت: این افراد درواقع شامل شخصیت‌های شناخته شده فرهنگی-هنری، اجتماعی، سیاسی، ورزشی، علمی‌، مذهبی و اقتصادی کشور می‌شوند.
عاشوری در خصوص روند فعالیت در این شبکه گفت: ابتدا چهره عضو شده در این شبکه از طریق طرح موضوع و مطلب در صفحه خود می‌تواند نیاز مخاطب و جست‌وجوگرش را فراهم سازد سپس تعقیب کننده این چهره می‌تواند واکنش‌های خود را به مطلب عرضه شده به اشکال گوناگون بیان کند.
عاشوری افزود: به واسطه این فرآیند، فرد صاحب صفحه و مخاطبش به گفت‌وگویی سودآور می‌رسند که در دل آن شناخت بی‌واسطه و صریح حرف اول را می‌زند.
مدیرعامل پایگاه ارتباطی چهره‌ها و مردم گفت: کاربران وب‌سایت به دو دسته صاحبان صفحات (چهره‌ها) و کاربران عادی (عموم مردم) تقسیم می‌شوند.
عاشوری افزود: صاحبان صفحات درواقع همان چهره‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، ورزشی، علمی ‌و اقتصادی کشور هستند و هر چهره دارای صفحه و آدرسی اختصاصی براساس چارجوب استاندارد است و می‌تواند علاوه بر آدرس مشخص تحت دامنه اصلی وب‌سایت "چهره‌ها و مردم" دامنه اختصاصی خود را نیز به صفحه اختصاصی‌اش مرتبط کند.
وی افزود: کاربران عادی درواقع همان عموم مردم جامعه هستند که می‌توانند بدون عضویت در شبکه صفحات و مطالب چهره‌ها را مطالعه کرده و در صورت عضویت مطالب آنان را دنبال کنند همچنین کاربران می‌توانند علاوه بر ارسال پیام خصوصی به صورت بی‌واسطه با صاحبان صفحه ارتباط برقرار کنند.
عاشوری در مورد سایت دیگری با عنوان "چهره‌ها و نخبگان" نیز گفت: این وب‌سایت به آدرس vanokhbegan.com پایگاهی مجازی است که به عنوان پنجره‌ای نو برای آغاز فصل جدیدی از ارتباط و هم‌اندیشی بی‌واسطه میان شخصیت‌های کشور و مردم صاحب‌نظر تعریف می‌شود تا از طریق این پنجره که "اتاق فکر" نیز می‌توان به آن نام نهاد فرصتی در اختیار مسوولان حوزه‌های گوناگون اعم از سیاسی-اجتماعی، فرهنگی-هنری و اقتصادی برای استفاده از نقطه نظرات صاحب‌نظران در راستای رفع مشکلات کشوری و پیشبرد برنامه‌های تعریف و تدوین شده قرار گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :