آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 37293
تاریخ انتشار : 13 آبان 1392 10:36
تعداد بازدید : 691

مدیر روابط عمومی تالیا:

کارت شارژ تالیا را گران تر از تعرفه نخرید

به گفته مدیر روابط عمومی تالیا، مراکز فروش و خدمات تالیا هم اکنون بالغ بر ۲۵ هزار نقطه است و در تهران هم بیش از ۱۰۰ مرکز امور مشترکان و ۵۸۰ کیوسک روزنامه فروشی به صورت حضوری، کارت شارژ ارایه می کنند.

خبرگزاری تسنیم- رضا گرامی با اشاره به اینکه مشترکان تالیا می‌توانند در هر زمان از شبانه‌روز از طریق سایت این شرکت اقدام به خرید شارژ کارت معتبر کنند، درباره محدودیت مراکز عرضه سیم‌کارت گفت: هیچ اپراتوری نمی‌تواند ادعا کند که در تمام نقاط به شکل فیزیکی کارت توزیع کرده بلکه هر اپراتوری بسته به بزرگی که دارد اقدام به توزیع کارت شارژهای خود در نقاط مختلف شهر و کشور می‌کند. وی با بیان اینکه ما روش خرید از طریق سایت را به مشترکان‌مان توصیه می‌کنیم، درباره دیگر روش‌های خرید شارژ تالیا نیز گفت: درگاه‌های مجاز فروش نیز در سطح کشور وجود دارد که لیست آنها در سایت تالیا آمده است و این شرکت تنها در مقابل این درگاه‌ها مسوولیت دارد و سایر روش‌هایی که در لیست ارایه خدمات ما نیست منجر به تعهدی نمی‌شود و مشترکان باید نسبت به این موضوع هوشیار باشند.
مدیر روابط عمومی تالیا گفت: هم‌اکنون دستگاه‌های ATM و POS بانک‌های پارسیان، پاسارگاد، ملت و مسکن آماده ارایه خدمات به مشترکان تالیاست و ضمنا POS بانک‌های صادرات و کشاورزی و ATM بانک‌های اقتصاد نوین و کارآفرین نیز خدمات تالیا را ارایه
می‌کنند.
وی گفت: مراکز فروش تالیا در حال حاضر بالغ بر 25 هزار نقطه است که با توجه به میزان تراکنش مشترکان، چینش شده‌اند.
گرامی همچنین درباره کیوسک‌ها و مراکز نمایندگی خدمات پس از فروش در تهران افزود: در تهران خدمات شارژ فیزیکی به صورت مشخص در 580 کیوسک روزنامه‌فروشی و بیش از 100 مرکز نمایندگی خدمات پس از فروش ارایه می‌شود که مشترکان می‌توانند به صورت حضوری برای دریافت خدمات، به این مراکز مراجعه کنند.
وی گفت: مراکز نمایندگی خدمات پس از فروش در کشور که خدمات تالیا را ارایه می‌دهند به 200 مرکز می‌رسد که در کل شهرها و شهرستان‌ها فعال هستند.
مدیر روابط عمومی تالیا همچنین درباره قیمت کارت‌ شارژ‌های این اپراتور افزود: ما شارژ کارت‌ها را با عدد مندرج روی آن به فروشندگان می‌فروشیم و فروشنده‌ها نیز باید همان عدد را به مشتریان خود بفروشند.
وی درباره اینکه پس سود فروشنده از محل کسر شارژ صورت می‌گیرد، گفت: میزان شارژی که از خریدار کسر می‌شود بابت یکسری الزامات قانونی و همچنین موضوعاتی چون مالیات بر ارزش افزوده است در حالی که نهادهای قانونی معتقدند که میزان مشخصی باید از مشترکان حذف شود؛ سود فروشنده هم از محل تخفیف ما در هنگام فروش به آنها حاصل می‌شود.
وی گفت: به مشترکان توصیه می‌کنیم از طریق سایت این شرکت اقدام به خرید و دریافت خدمات کنند زیرا علاوه بر سهولت در تمامی شبانه‌روز، به نفع مشترکان نیز هست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :