آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 37390
تاریخ انتشار : 14 آبان 1392 10:15
تعداد بازدید : 1139

مجمع خیرین فناوری ساز تاسیس می شود

سرپرست مرکز تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ایجاد مجمع خیرین فناوری ساز در تهران خبر داد و گفت: این مجمع در آینده شعباتی را در سراسر کشور خواهد داشت.

ایرنا- محمدجواد قاسمی افزود: اساسنامه ایجاد مجمع خیرین فناوری ساز روز گذشته در حاشیه برگزاری چهارمین نمایشگاه ملی علم تا عمل تدوین شد و قرار است این مجمع در محل پارک فناوری پردیس ایجاد شود.
وی گفت: این اساسنامه در آینده نزدیک توسط کمیته چهار نفره متشکل از دو رییس پارک فناوری و دو خیر فناوری ساز بررسی و سپس تصویب می‌شود.
سرپرست مرکز تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: مهم‌ترین وظیفه این مجمع سرمایه‌گذاری به منظور تجاری سازی فناوری است و از این رو با ایجاد این مجمع سازوکاری برای حمایت خیرین از تجاری سازی فناوری ایجاد می‌شود. وی افزود: در حال حاضر اعتبارات دولتی برای تجاری سازی کالاهای دانش‌بنیان محدود است بنابراین با سرمایه خیران و حمایت معاونت علمی می‌توان در زمینه تجاری سازی کالاهای دانش‌بنیان اقدام کرد. چهارمین نمایشگاه و جشنواره ملی علم تا عمل با ارایه بیش از یکهزار محصول فناورانه از 11 آبان ماه در مصلای تهران آغاز شده است. این نمایشگاه امروز به پایان می‌رسد. مجمع خیرین فناوری ساز در یکی از غرفه‌های این نمایشگاه مشاوره‌های لازم را برای تجاری سازی محصولات فناورانه به نمایندگان شرکت‌های دانش‌بنیان و مخترعان ارایه می‌دهد.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :