آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 37395
تاریخ انتشار : 14 آبان 1392 10:21
تعداد بازدید : 777

شرط وزیر ICT برای افزایش سرعت اینترنت

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری که همراه با همسرش دکتر داداندیش به مناسبت روز خانواده در برنامه فیروزه شبکه اول حضور یافته بود از نیاز به میلیاردها تومان پول برای افزایش سرعت اینترنت گفت.

خبر آنلاین - محمود واعظی که همراه با همسر، پسر و نوه‌اش به برنامه فیروزه رفته بود تا همسرش که یکی از استادان جامعه شناسی است درباره نقش تفاهم در زندگی صحبت کند، با انتقاد جالبی از سوی پسر کوچکش که کوچک‌ترین و تنها فرزند در خانه مانده آقای وزیر است، روبه‌رو
شد.
محمدصادق واعظی فرزند وزیر ارتباطات با انتقاد از سرعت اینترنت و آنتن‌دهی موبایل‌ها، گفت: «راستش را بخواهید خود من هم از پدرم گلایه دارم که چرا این قدر سرعت اینترنت و آنتن‌دهی موبایل‌ها بد است. ما در خانه هم همین مشکلات را داریم. اتفاقا هر کسی مرا می‌بیند این گلایه را می‌کند و نمی‌دانم چه جوابی باید به آنها بدهم.»
وزیر ارتباطات هم با خنده گفت: «البته این مشکلات برای قبل از دوره من بوده» و باز محمد صادق گفت: «همین حالا هم خانه ما موبایل آنتن نمی‌دهد»
واعظی نیز با خنده گفت: «راستش را بخواهید بحث خوبی مطرح شد و این نشان می‌دهد که مشکلات چقدر زیاد است و خانواده‌ام باید همیشه پشت من باشند. من تازه 70 روز است که کارم را شروع کردم اما کاری سخت در پیش دارم. بعضی وقت‌ها آشنایان و مردم فکر می‌کنند یک پیچی در اتاق کار من هست که اگر فلکه اش را باز کنم، سرعت اینترنت بالا می‌رود و اوضاع موبایل‌ها خوب می‌شود اما ما برای این کار نیاز به میلیاردها تومان هزینه برای زیرساخت‌ها
داریم.»


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :